Povrchová úprava drátu – Východní Čechy

Povrchová úprava drátu je v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Tento proces zajišťuje ochranu drátu před korozí a dalšími vnějšími vlivy.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Drátovny Vamberk, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(121)
Smetanovo nábřeží…, Vamberk Bezdlužná Ověřená

Firma Drátovny Vamberk s.r.o. byla založena v roce 1995 a působí jako obchodní a výrobní společnost, zabývající se prodejem a výrobou tažených drátů a výrobků z nich. Dále se věnujeme povrchové úpravě drátů a tažných ocelových drátů. Vyrábíme stříhané dráty i pozinkované ocelové dráty a…

2Vladimír Čermák – Prášková lakovna

Krkonošská 741, Nová Paka Bezdlužná Ověřená

V naší práškové lakovně se specializujeme na povrchovou úpravu kovů a předúpravu kovů. Mezi naše služby patří práškové lakování a průmyslové odmašťování kovů. Práškové barvy – komaxit – nabízíme jak hladké, tak i strukturní.

3Kovoobrábění PK s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Škroupova 852, Lanškroun Bezdlužná

Společnost P&K provádí od roku 1998 kopletní zajištění zakázky od materiálu až po dodávku s protokolem o měření. Naše specializace je na tvarové broušení a CNC frézování měkkých i kalených dílů, dále zajistíme soustružení, kalení, drátové řezání, elektroerozivní obrábění a povrchové úpravy. Dále…

4TEROM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kladruby 74, Chlumec nad Cidlinou Bezdlužná

Výroba kovových dílů, konstrukcí a svařenců podle specifikace zákazníka včetně povrchových úprav. Výroba zařízení pro ustájení koní. Výroba školních šaten a školního nábytku.

5ZAKOV STEEL a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Králická 923, Lanškroun Bezdlužná

Výroba, prodej hřebíků, tažení drátů, stavebniny. Provozní doba: Leden-březen: Po-Pá 6:00-16:00 hod., So 8:00-11:00 hod. Duben-prosinec: Po-Pá 6:00-17:00 hod., So 7:30-11:00 hod.

6ZÁMEČNICTVÍ K-SPOL - Pavel Kulhánek1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(44)
Hornická 416, Rtyně v Podkrkonoší Bezdlužná

Zámečnické práce. Sériová i zakázková výroba dílů včetně povrchové úpravy, výroba výrobků z drátu či broušení a leštění. Bodové svařování, tváření za studena, gravírování laserem, soustružení, frézování měkkých materiálů, vrtání. Výroba hůlek pro mažoretky.

7VAKO-CZ s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž strojních zařízení, výrobních linek a ocelových konstrukcí. Další část našeho výrobního programu tvoří automatické mycí zařízení automobilových podvozků, drtiče kamene, nebo vibrační podavače drátků do drátkobetonu. Ukázku našich výrobků naleznete v…

8SPOLTECHNIC s.r.o.

Pomezí 341, Pomezí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SPOLTECHNIC s.r.o., se sídlem Pomezí 341, 569 71, Pomezí, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 37518, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Povrchová úprava drátu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky povrchové úpravě drátu se zvyšuje jeho životnost a odolnost vůči mechanickému poškození. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho specialistů na povrchovou úpravu drátu, kteří využívají moderní technologie a materiály. Díky nim je možné dosáhnout vysoké kvality povrchové úpravy drátu a zároveň minimalizovat náklady na tento proces. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro povrchovou úpravu drátu v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.