Poutače z kartonu – Východní Čechy

Poutače z kartonu jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost v oblasti Východní Čechy. Tyto poutače jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a jsou velmi odolné.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ARPA - tiskárna - Janeček Jaroslav

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Kotkova 792, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Polygrafická výroba. Zpracování grafického návrhu v našem DTP studiu. Vyrábíme akcidenční tiskoviny, pfka, diáře, bloky, spisovné desky, krabičky a krabice včetně kašírování a potisku, přebaly, obaly, samolep. folie včetně dokončujicích prací.

2Propagační podnik Hradec Králové s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Zemědělská 880, Hradec Králové Bezdlužná

Chráněná dílna - služby technického charakteru: opracování výrobků a jejich kompletace (plast, papír, karton) podle požadavků zákazníka. Reklamní služby.

3fronte s. r. o

3.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Husovo náměstí 54, Sezemice Bezdlužná

Nabízíme ofsetový tisk prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů, novin, knih, časopisů, reklamních poutačů, billboardů a jiných. Vyrábíme kartony a krabičky. Poskytujeme kompletní servis, od prvotního grafického návrhu přes jeho zpracování, tisk, dokončovací práce, až po rozvoz vytištěných produktů.


Firmy v dalších lokalitách


Poutače z kartonu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Jsou ideální pro reklamní účely, protože jsou velmi viditelné a snadno se umisťují na různých místech. Poutače z kartonu jsou také velmi cenově dostupné, což z nich dělá skvělou volbu pro malé i velké podniky v oblasti Východní Čechy. Pokud hledáte efektivní způsob, jak zvýšit povědomí o vašem podniku, poutače z kartonu jsou tou správnou volbou. S jejich pomocí můžete snadno a rychle získat pozornost potenciálních zákazníků v oblasti Východní Čechy.