Poštovní krabice, krabičky – Východní Čechy

Poštovní krabice jsou nezbytnou součástí každého domu v oblasti Východní Čechy. Bez nich by bylo těžké přijímat důležitou poštu a balíky.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

Poslat poptávku servisbal.cz 499 979 797

TERS spol. s r. o. se jako obchodní společnost zabývá dodávkami zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, obalů na převoz hotovosti, cenin nebo jiného drahého zboží, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Stěžejní činností naší firmy je distribuce bezpečnostních sáčků, obálek, plomb, přepravních…

Poslat poptávku ters.cz 284 816 282

Poštovní krabice, krabičky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít kvalitní a spolehlivé poštovní krabičky, které ochrání vaši poštu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zloději. V nabídce najdete široký výběr poštovních krabic různých velikostí a designů, které se snadno instalují a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Vyberte si tu pravou poštovní krabici pro váš dům v oblasti Východní Čechy a užijte si klidné přijímání pošty.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.