Posouzení smluv – Východní Čechy

Posouzení smluv je důležitou součástí každého podnikání v oblasti Východní Čechy. Bez kvalitního posouzení smluv může dojít k nežádoucím následkům, jako jsou finanční ztráty nebo právní spory.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Brychtová Alena, JUDr.

Nabízím advokátní služby a právní poradenství v oblasti občanského, obchodního, pracovního a stavebního práva. Poskytuji pomoc s podáváním žalob, stížností a opravných prostředků soudům a správním orgánům. Zajišťuji zpracování smluv a jejich posouzení.

2Košta Karel, JUDr.

Provozuji advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo. Poskytuji pomoc s podáváním žalob, stížností a opravných prostředků soudům a správním orgánům. Zajišťuji zpracování smluv a jejich posouzení, právní úschovu nebo zastupování před soudy. Praxi vykonávám také v anglickém jazyce.

3Šigutová Miluše, JUDr.

Jsme zejména povinni zachovávat mlčenlivost o všech skutečnostech, o nichž se dozvíme v souvislosti s poskytováním právních služeb. Můžete se tedy spolehnout na naši diskrétnost. Ke všem případům přistupujeme individuálně. Při jejich řešení se snažíme nalézt nejvhodnější řešení pro klienta, které…

4Nováková Alena, JUDr.1 pobočka

Služby advokátní kanceláře v oblasti občanského, obchodního, rodinného a rodinného pracovního práva. Zastupování v řízení před soudem. Sepis a posouzení smluv (koupě, darování nemovitosti, nájemní smlouva). Rozvodové řízení, vyrovnání.


Firmy v dalších lokalitách


Posouzení smluv v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici odborníka na posouzení smluv, který dokáže identifikovat rizika a navrhnout vhodná řešení. Díky tomu může být podnikání v oblasti Východní Čechy úspěšné a bez problémů.