Poradenstvím při zdravém životním stylu – Východní Čechy

Poradenství při zdravém životním stylu je důležitou součástí prevence mnoha zdravotních problémů. v oblasti Východní Čechy se mohou obyvatelé obrátit na různé instituce, které jim mohou pomoci s výběrem vhodného stravování, cvičení a dalších aktivit, které přispívají k zdraví.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA - Paulusová Milena

Jsme česká společnost, přední výrobce přírodních doplňků stravy s pozitivními účinky na lidský organismus, propagujeme zdravý životní styl a učíme jak pomoci sám sobě.

2Bc. Datinská Petra- výživový poradce1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pavlovova 4, Svitavy Bezdlužná

Poskytuje poradenství v oblasti vnitřní a vnější zdravé výživy, regulace hmotnosti i eliminace zdravotních problémů. Nabízí líčení a změnu image.

3MUDr. Jan Hajný

MUDr. Jan Hajný, se sídlem Václavská 570, 537 01, Chrudim II, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…

4Novoměstské centrum zdravého životního stylu

Poskytování sociálně psychologického poradenství. Provoz on-line poradny. Pořádání vzdělávacích akcí a psychologických výcviků. Rozvoj dobrovolnictví.

5Spejchlíková Zuzana

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Komenského 399, Trutnov Bezdlužná

Netradiční kosmetika s použitím ajurvédských přípravků.Pořádání praktických kurzů - Ajurvéda v denním životě. Cyklus přednášek o zdravém životním stylu dle AJURVÉDY.

6Klustová Květa

Horská 72, Trutnov Bezdlužná

Poradenství v oblasti vnitřní a vnější výživy, regenerace a čištění organismu, regulace váhy. Nabídka programů pro sportovce.

7Kubcová Jiřina Mgr.

Provozování obezitologické a kineziologické poradny se cvičením pro těhotné a lidi s nadváhou. Nabídka lymfodrenáží, masáží, kosmetiky, kadeřnictví.

8Wellness Perfekt, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Víta Nejedlého 1085…, Hradec Králové Bezdlužná

Nabídka masáží, kosmetických a vizážistických služeb, modeláže nehtů, lymfodrenáží, formování postavy a odstraňování celulitidy.

9Štěpánková Hana - Centrum zdraví a redukce váhy

Poradenství v oblasti zdravé výživy, redukce váhy, sportovní výživy a výživy na energii. Programy vyvinuté lékaři na přírodní bázi pro optimální výživu, pro redukci váhy, pro sport, pro energii a vitalitu, pro nabírání svalové hmoty.

10Life STYLE Studio - Jitka Jagerská

Poradenské služby v oblasti výživy, pohybu a wellness, life style kouč, kurzy snižování nadváhy STOB.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenstvím při zdravém životním stylu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

1. Zdravotní středisko - v oblasti Východní Čechy se nachází několik zdravotních středisek, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které pomáhají udržovat zdraví.

2. Fitness centra - v oblasti Východní Čechy se nachází několik fitness center, která nabízejí poradenství v oblasti cvičení a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodného tréninku a cvičení, které pomáhají udržovat zdraví a kondici.

3. Nutriční poradci - v oblasti Východní Čechy se nachází několik nutričních poradců, kteří nabízejí poradenství v oblasti stravování a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodné stravy a doporučit potraviny, které pomáhají udržovat zdraví.

4. Lékaři - v oblasti Východní Čechy se nachází několik lékařů, kteří mohou poskytnout poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

5. Zdravotní pojišťovny - v oblasti Východní Čechy se nachází několik zdravotních pojišťoven, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu je důležité pro udržení zdraví a prevenci různých zdravotních problémů. v oblasti Východní Čechy se nachází několik institucí, které nabízejí odborné poradenství v této oblasti. Obyvatelé mohou využít služeb zdravotních středisek, fitness center, nutričních poradců, lékařů a zdravotních pojišťoven. Díky těmto službám mohou získat informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které přispívají k zdraví.