Pokládka suchých podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho domů a bytů, které mají podlahy potřebující pokládku suchých. Tento proces je důležitý pro vytvoření rovné a stabilní podlahy, která vydrží mnoho let.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Hartman Jiří - PILA - DŘEVOVÝROBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Choteč 121, Lázně Bělohrad Bezdlužná Ověřená

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

2UNI - GIPS spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská třída 686/13, Hradec Králové Bezdlužná

Montáž a prodej sádrokartonových systémů. Zajištění požární ochrany staveb.

3Hajný Pavel

Člen cechu sádrokartonářů a držitel certifikátů KNAUF. Montáž sádrovláknitých desek a sádrokartónových konstrukcí, prodej a rozvoz stavebních materiálů.

4KOZÁK ZDENĚK s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Běloveská 391, Náchod Bezdlužná

Prodáváme a montujeme sádrokartony, plovoucí podlahy, izolace, fasádní polystyren, fasády teranova, suché stavební směsi. Půjčovna nářadí, montáže sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, půdních vestaveb. Vlastník certifikátu stavebního systému knauf.

5ERAMONT s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Balbínova 1091/10, Hradec Králové Bezdlužná

Firma ERAMONT s.r.o působí na trhu v České republice již od roku 1992. V období 1992 – 2003 byla firma založena a řízena sdružením dvou fyzických osob Zdeněk Suchý a Pavel Struhař. Vzhledem k následnému rozvoji včetně získání potřebných oprávnění a certifikátů bylo nevyhnutelné firmu v roce 2003…

6Pila PODHORA s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holohlavy, Smiřice

Dodáváme stavební řezivo, suché truhlářské řezivo, rezonanční řezivo ze smrku, balkónová a plotová prkénka atd. Nejprodávanější profily máme skladem, vazby řežeme přímo podle rozpisu na zakázku a snažíme se vyhovět přání zákazníků.

7DLAKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pouchobrady 3, Chrudim - Sobětuchy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Historie firmy Dlako s.r.o se váže ke spolupráci dvou soukromých podnikatelů p. Petra Korečka a p. Františka Dlaska. Spojením jejich činností vznikla firma Dlako s.r.o působící převážne ve stavebnictví. Nově vznikající firma především navazuje na původní činnost a to jak montážemi suchých staveb,…

8DS INTEX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Dvora 118, Česká Třebová

Nabídka stavebních prací.

9Košnar Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní 50/43, Svitavy

Firma Tesařství Jan Košnar se specializuje na zakázkovou výrobu. Naším cílem je co nejvyšší kvalita práce. Samozřejmostí je slušné a rychlé jednání,spolehlivost, realizace a dodržení termínu zakázky. Nabízíme poradenskou činnost. Kalkulaci cennové nabídky Vám rádi vypracujeme zdarma a odpovíme na…

10DUMIT + s. r. o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Němčice 24, Staré Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme stavební firma se specializací na sádrokarton, montáž sádrokartonu, suché stavby, minerální podhledy. Provádíme stavební a zednické práce, obklady, dlažby, podlahy, fasády, základové desky. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí, nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb..


Firmy v dalších lokalitách


Pokládka suchých podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokládka suchých je ideální pro různé druhy podlah, jako jsou dřevěné, laminátové nebo vinylové. Tento typ pokládky je také velmi rychlý a snadný, což znamená, že může být dokončen během několika hodin. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní pokládku suchých v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na naše zkušené odborníky. Naše tým má mnoho let zkušeností s pokládkou suchých a zajistí, že vaše podlahy budou vypadat skvěle a vydrží mnoho let. Kontaktujte nás dnes a získejte nejlepší služby v oblasti Východní Čechy.