Podřezávání zdiva – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho staveb, které vyžadují kvalitní podřezávání zdiva. Tento proces je nezbytný pro správnou úpravu stavebních prvků a zajištění jejich pevnosti a stability.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1JIROUT & ŘÍHA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Langrova 456, Lázně Bohdaneč Ověřená

Zabýváme se řezáním a vrtáním stavebních materiálů. Při práci využíváme moderní diamantovou techniku. Provádíme podřezávání a izolace zdiva, jádrové vrtání, stěnové řezání dveří a železobetonu, broušení a řezání betonu a renovace diamantových korunek.

2VODIZOL s.r.o.3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Smetanova 2813, Dvůr Králové nad…
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Specializujeme se na podřezání vlhkého zdiva, izolaci a vysoušení sanovaných staveb. Nabízíme několik možných variant, ze kterých si zákazník může vybrat. Dodatečné izolace provádíme pouze mechanické, u nich můžeme garantovat 100% účinnost. Dodáváme odborně provedené práce s dlouhodobou…

3TAMADEX spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Žabokrky 50, Hronov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium) s názvem TAMADEX, zabývající se kovovýrobou, zejména lisařskými pracemi s kooperací kovových výlisků pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy, výroba kovových prvků do sádrokartonových…

4KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Horní Nová Ves 108, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Dodáváme kámen červený pískovec kamene a výrobky z něj: Truhlíky, krby, dlažby, obklady a architektonické doplňky pro zahrady i interiér. Těžba a zpracování červeného pískovce broušením, řezáním, soustružením, frézováním.

5RAVOS spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Pernštýnské náměstí…, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost RAVOS provádí speciální stavební práce již od roku 1991. Nabízíme jádrové vrtání diamantovými nástroji, sanaci betonu a železobetonu či dodatečnou izolaci zdiva. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši nabídku služeb.

6DAST Svitavy - Stavební a obchodní firma

Firma DAST Svitavy - Stavební a obchodní firma zajišťuje autodopravu, zemní práce a půjčovnu nářadí.

7Patrik Pejcha - stavební a výškové práce

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Sládkova 854, Skuteč Bezdlužná

Provádíme malířské, natěračské, sádrokartonářské, obkladačské, výškové práce, zednické i zemní práce též zateplení fasád a rekonstrukce bytových jader. Dále nabízíme sanace železobetonových staveb. Také poskytujeme demoliční a bourací práce. Půjčovna lešení ANETA. Zelená úsporám.

8Flamant s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
V Peklovcích 917, Vysoké Mýto,… Bezdlužná

Flamant je půjčovna stavební a zahradní techniky s dovozem až k Vám domů. Půjčujeme stavební techniku, vibrační desky, řezačky, elektrocentrály, vysavače, kalová čerpadla, elektrická kladiva, kompresory, niveláky a zahradní techniku.

9Ducháček Pavel, Ing. - zemní práce1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí Míru 69/25, Svitavy Bezdlužná

Nabídka stavebních prací, podřezávání zdiva, řezání betonu a autodoprava.


Firmy v dalších lokalitách


Podřezávání zdiva v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky podřezávání zdiva lze snadno odstranit nežádoucí části a vytvořit tak dokonalý tvar. V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na podřezávání zdiva a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou práci. Pokud hledáte profesionální řešení pro vaši stavbu, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy.