Podřezávání zdiva – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho staveb, které vyžadují kvalitní podřezávání zdiva. Tento proces je nezbytný pro správnou úpravu stavebních prvků a zajištění jejich pevnosti a stability.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se řezáním a vrtáním stavebních materiálů. Při práci využíváme moderní diamantovou techniku. Provádíme podřezávání a izolace zdiva, jádrové vrtání, stěnové řezání dveří a železobetonu, broušení a řezání betonu a renovace diamantových korunek.

Poslat poptávku jirout-riha.cz 608 900 960

Specializujeme se na podřezání vlhkého zdiva, izolaci a vysoušení sanovaných staveb. Nabízíme několik možných variant, ze kterých si zákazník může vybrat. Dodatečné izolace provádíme pouze mechanické, u nich můžeme garantovat 100% účinnost. Dodáváme odborně provedené práce s dlouhodobou…

Poslat poptávku vodizol.cz 777 606 270

Firma byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium) s názvem TAMADEX, zabývající se kovovýrobou, zejména lisařskými pracemi s kooperací kovových výlisků pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy, výroba kovových prvků do sádrokartonových…

Poslat poptávku tamadex.cz 491 482 784

Dodáváme kámen červený pískovec kamene a výrobky z něj: Truhlíky, krby, dlažby, obklady a architektonické doplňky pro zahrady i interiér. Těžba a zpracování červeného pískovce broušením, řezáním, soustružením, frézováním.

Poslat poptávku kamenolomjavorka.cz 493 793 249

Společnost RAVOS provádí speciální stavební práce již od roku 1991. Nabízíme jádrové vrtání diamantovými nástroji, sanaci betonu a železobetonu či dodatečnou izolaci zdiva. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši nabídku služeb.

Poslat poptávku ravos.cz 466 501 611

Firma DAST Svitavy - Stavební a obchodní firma zajišťuje autodopravu, zemní práce a půjčovnu nářadí.

Poslat poptávku dast-sy.cz 461 533 337

Provádíme malířské, natěračské, sádrokartonářské, obkladačské, výškové práce, zednické i zemní práce též zateplení fasád a rekonstrukce bytových jader. Dále nabízíme sanace železobetonových staveb. Také poskytujeme demoliční a bourací práce. Půjčovna lešení ANETA. Zelená úsporám.

Poslat poptávku vysky-pejcha.cz 608 272 795

Flamant je půjčovna stavební a zahradní techniky s dovozem až k Vám domů. Půjčujeme stavební techniku, vibrační desky, řezačky, elektrocentrály, vysavače, kalová čerpadla, elektrická kladiva, kompresory, niveláky a zahradní techniku.

Poslat poptávku pujcovna-flamant.cz 603 909 408

Nabídka stavebních prací, podřezávání zdiva, řezání betonu a autodoprava.

Poslat poptávku dast-sy.cz 461 533 337

Podřezávání zdiva v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky podřezávání zdiva lze snadno odstranit nežádoucí části a vytvořit tak dokonalý tvar. V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na podřezávání zdiva a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou práci. Pokud hledáte profesionální řešení pro vaši stavbu, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.