Plotové podezdívky – Východní Čechy

Podezdívky jsou důležitou součástí každého plotu. V oblasti Východní Čechy jsou velmi oblíbené, protože chrání plot před vlhkostí a zabraňují vniknutí hlodavců a jiných škůdců.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Elbeenetting s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Holubova 638, Pardubice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Široký sortiment pletiva a příslušenství potřebného ke stavbě plotu s dopravou po celé České republice. Pletiva jsou určena nejen pro ploty rodinných domů, sportovišť a průmyslových objektů, ale najdou široké využití i ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví a podobných oborech. Sortiment…

2Dobeš Jacek - ART PRESS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Stračov 115, Stračov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem umělého kamene( pískovce ),který dokonale imituje pískovec přírodní a je od něj téměř nerozeznatelný. Hlavní náplní naší firmy je výroba obkladů, parapetů, truhlíků, zahradních koryt, květináčů, zahradní architektury, číslice, písmena a mnoho dalších výrobků. Na přání…

3Výroba umělého kamene - Hlavatý

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Náchodská 118, Jaroměř Bezdlužná

Nabídka výrobků z umělého pískovce se specializací na obklady a dlažby, okenní římsy, podezdívky, květinové truhlíky či krby. Výroba a montáž plotových tvárnic. Stavba plotů na klíč.

4Formánek Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Labská 986, Hradec Králové

Provádíme nové výstavby a opravy plotů dle přání zákazníka. Oplocení zahrad RD, hřišť, průmyslových objektů. Nabídneme zboží od více dodavatelů k porovnání cen, poradíme nejjednodušší řešení. Stavíme v nejkratší možné době s ohledem na poctivou práci.


Firmy v dalších lokalitách


Plotové podezdívky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Podezdívky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. V oblasti Východní Čechy je možné najít mnoho specialistů, kteří se věnují výrobě a montáži podezdívek. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele podezdívek v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitu a profesionální přístup místních odborníků. S podezdívkami od specialistů z oblasti Východní Čechy si můžete být jisti, že váš plot bude chráněn a vypadat skvěle po mnoho let.