Plastové oplocení – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1WIGO spol. s r.o.

Orlická 245, Třebechovice pod… Bezdlužná Ověřená

Dodáváme WPC terasová prkna, ploty a plotové dílce, dlažby.

2DOPS s.r.o.- ploty od českého výrobce2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Radkyně 42, Nová Paka Bezdlužná

Vyrábíme pletiva pozink, plastovaná, oplocení průmyslové 3D, ploty oplocenka, ohrazenka, sloupky, rámy, brány, branky, ostnatý drát, plot trubičkový. Gabiony, rabice, tkaniny, kari sítě, betonářská výztuž, úvazky, spony. Prodáváme zámky. Železářství.

3AMSTOR s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se montáží, dopravou, prodejem plotů a kompletního oplocení.

4HYDROENERGIE DEVELOP spol. s r.o.

Bylany 31, Chrudim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost byla založena v roce 1991 současným majitelem a jednatelem společnosti panem Karlem Krulíkem. Firma se zabývá prodejem a montáží garážových vrat Hörmann, vjezdových bran a oplocení včetně pohonů a dálkových ovladačů. Dále dodávkou plastových, hliníkových, dřevěných oken a vchodových…

5DASTRA - montáže, spol. s r.o.

Zhotovování výrobků v oboru uměleckého kovářství. Dodávky a montáže ocelových konstrukcí sportovních, skladových a výrobních hal.

6HOMEKO-CZ

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
S. K. Neumanna 797, Pardubice-Zelené…

FIRMA se zabývá zámečnickými výrobky do staveb : * Fasádní konstrukce STABALUX hliník, ocel * Zimní zahrady systém STABALUX dřevo, hliník, ocel * Zastřešení bazénů novým systémem * Zámečnické výrobky brány, oplocení, interiérové a exteriérové výrobky, výroba na zakázky * Zasklení balkonů – Švédský…

7Centrum plotů - Lukáš Zeman

Nabízíme stavbu plotů a oplocení.Provádíme montáž všech druhů – PVC, drátěné, dřevěné, plastové, svařované, 3D panely, průmyslové a zděné ploty. Oplotíme na klíč Váš dům, zahradu, firmu, chatu i chalupu. Realizujeme živé ploty.

8STAVOS Chlumec n. Cidl. s.r.o.

Lisovna plastů zajišťuje výrobu plastových dílů o hmotnostech 1g - 150g. Hlavním zaměřením jsou potravinové obaly, technické výlisky a plastové ploty. Klademe důraz na kvalitu a flexibilitu.

9Pavel Radomír1 pobočka

Pecka 300, Pecka Bezdlužná

Zabýváme se montáží plotů na míru. Dodáme a nainstalujeme pletiva pozinkovaná, plastovaná, průmyslové oplocení 3D, sloupky, brány, branky i atipické, pojezdové s pohonem i bez. Likvidujeme odpadní vody fekálním vozem dle zákona o odpadech 185/2001 200Sb.

10M&M PLOTY s.r.o.

Újezd pod Troskami…, Újezd pod Troskami
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost M&M PLOTY s.r.o. se specializuje na výrobu, prodej a distribuci kompletního systému oplocení rodinných domů, zahrad, sadů, průmyslových objektů, administrativních budov a veřejných prostranství. Vyrábíme pletivo, plotové dílce, plotové sloupky a vzpěry, kovové ploty, brány a branky,…


Firmy v dalších lokalitách


Plastové oplocení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Plastové oplocení najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.