Pasport stavby – Východní Čechy

Pasport stavby je důležitým dokumentem, který slouží k identifikaci a evidenci staveb v oblasti Východní Čechy. Tento dokument obsahuje veškeré informace o stavbě, jako jsou například údaje o vlastníkovi, popis stavby, technické parametry a další důležité informace.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1GEOPLAN NOVÝ BYDŽOV - Ing. Robert Mencl1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
J.E. Purkyně 1621, Nový Bydžov Bezdlužná

Zajišťování znaleckých posudků nemovitostí a tržní oceňování budov, geodetické práce, vytyčení stavby, znalecké posudky.

2Projektservis Jičín s.r.o.

Autorizovaná projekční kancelář dopravních a inženýrských staveb. Projektování dopravních staveb a pozemních komunikací.

3GAP Pardubice s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 135, Pardubice Bezdlužná

Provádíme veškeré geodetické práce. Nabízíme také poradenskou činnost v katastru nemovitostí, včetně soudně znaleckých posudků. Projektujeme pozemkové úpravy, vodohospodářské stavby, cesty a výsadby zeleně. Nabízíme geografický informační systém pro obce i soukromý sektor.

4Ing. Petr Andrýs, geodet1 pobočka

Zaměřování pozemků a staveb, geometrické plány, vytyčování pozemků, staveb a zaměření situací. Výkon a ověřování geodetických prací ve výstavbě, katastru nemovitostí a těžbě nerostů.

5Kubasová Michaela - kominictví1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Wihanova 400, Brandýs nad Orlicí Bezdlužná

Provádíme kontroly a čištění spalinových cest včetně vyhotovení písemné zprávy, odfrézování dehtu pomocí speciální frézy, měření komínového tahu, 4 Pa test (posouzení dostatečného přívodu vzduchu pro spalování), vložkování komínů, montáž komínových nástavců, stavby vícevrstvých nerezových komínů.…

6GEODETICKÁ A REALITNÍ KANCELÁŘ - Pavel Svoboda

Vážení, jsme firma zabývající se od roku 1994 kompletní činností v oboru geodézie a kartografie a také kompletní činností v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu realit. Pro projekční kanceláře nabízíme mapové podklady ve 3D výstupu s DMT také ve 3D ( např. pro Autocad Civil 3D, Microstation V8…

7Jaromír Lenoch

Projekční práce, studie a projekty rodinných domů, rekonstrukcí i novostaveb.

8Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bozděchova 1668, Hradec Kralové Bezdlužná

Nabídka projektových, konzultačních a inženýrských služeb v oblasti dopravních staveb.

9MOSTAŘSKÁ s.r.o.

U Lípy 150, Spojil-Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MOSTAŘSKÁ s.r.o., se sídlem U Lípy 150, 530 02, Spojil-Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41112, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Geodézie Harašta

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vendolí 68, Vendolí

Geodetické služby.


Firmy v dalších lokalitách


Pasport stavby v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky pasportu stavby je možné lépe kontrolovat stavby v oblasti Východní Čechy a zajišťovat jejich bezpečnost a kvalitu. Pokud chcete postavit novou stavbu v oblasti Východní Čechy, je nutné mít platný pasport stavby, který je vydáván příslušnými orgány. Bez tohoto dokumentu není možné získat stavební povolení a realizovat stavbu. Proto je důležité mít pasport stavby v oblasti Východní Čechy v pořádku a pravidelně aktualizovat jeho údaje.