Pasivace kovů – Východní Čechy

Pasivace kovů je proces, který se v oblasti Východní Čechy využívá k ochraně kovových povrchů před korozí. Tento proces spočívá v aplikaci vrstvy pasivního oxidu na kovový povrch, která zabraňuje kontaktu kovu s kyslíkem a vlhkostí.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1GALČEK, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 627, Červený Kostelec Bezdlužná Ověřená

V naší práškové lakovně a galvanovně vám nabízíme profesionální povrchové úpravy kovů. Provádíme galvanické zinkování, chromátování a práškové lakování (komaxit). Kontaktujte nás! Zpracováváme zakázky kusové i sériové produkce.

2WIEGEL CZ ŽÁROVÉ ZINKOVÁNÍ, s.r.o. Hradec Králové2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvorská 696/57B, Hradec Králové
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme povrchové protikorozní ochrany ocelových konstrukcí žárovým pozinkováním, tedy konzervace a pasivace proti bílé rzi. Poskytujeme technické poradenství a vyzvednutí i dodání dílů. Žárové zinkování probíhá ve vaně o délce 15,2 m. Jedno zda drobné součásti nebo rozsáhlé ocelové konstrukce,…

3ELECTROPOLI-GALVIA, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(50)
Budovatelů 482, Třemošnice

Slabě kyselé nebo alkalické zinkování s následnými dodatečnými úpravami. Pokovení litiny, doprava, balení, usazení komponentů, etiketování, speciální konečné úpravy. Jediná specializovaná linka na pokovení litiny v České republice dle systému ISO/TS 16949:2009.

4GALVOS, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Třebízského 839, Hlinsko

Firma GALVOS, spol. s r.o. zahájila výrobu v roce 1994. Svou činnost provozuje ve vlastních prostorách a budovách. Majitelem firmy je pan Miroslav Osvald a firma LOB, spol. s r.o. GALVOS se zabývá povrchovými úpravami – galvanickým zinkováním a práškovým lakováním. V současnosti zde pracuje cca 70…

5Kovozámečnictví - Jaroslav Zdražil

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
5. května 276, Trhová Kamenice Bezdlužná

Počátečním zaměřením činnosti v roce 1991 byl obor umělecké kovářství - zámečnictví. Od roku 1994 se zabýváme vývojem a výrobou závěsů pro galvanický průmysl a výrobou mnoha druhů komponentů pro společnosti působící v oboru vybavení obchodních sítí a řetězců. Přijimáme zakázky od nejmenších děl až…

6Petráček Milan

Chromátování hliníku a jeho slitin/ALODINE 1200/,pasivace na bázi Cr3+/Surtec chromitAl 650/, pasivace titanová/E-CLPS 4600/.Mokré lakování včetně předúpravy.

7Sláma Tomáš

Chromátování hliníku a hliníkových slitin (Alodine 1200), pasivace na bázi Cr3+ (Surtec chromitAl 650), titanová pasivace (E-CLPS 4600).


Firmy v dalších lokalitách


Pasivace kovů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tím se zamezuje vzniku koroze a prodlužuje se životnost kovových součástek. Pasivace se nejčastěji provádí u nerezových ocelí, hliníku a mědi. V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada firem, které se specializují na pasivaci kovů a nabízejí široké spektrum služeb v této oblasti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro pasivaci kovů, v oblasti Východní Čechy určitě najdete řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám.