Ověření tachografů – Východní Čechy

Ověření tachografů je důležitou součástí provozu nákladních vozidel v oblasti Východní Čechy. Tento proces zajišťuje, že tachografy jsou správně kalibrovány a přesně měří čas a vzdálenost, což je klíčové pro dodržování předpisů o pracovní době řidičů.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1TACHOGRAFY-EMISE, Florian Petr

Ekologická 348, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme ověřování tachografů, měření emisí, opravy vozidel, prodej autodílů, diagnostika Bosch.

2TEXO, TRUCK SERVIS, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(84)
Piletická 55/36, Hradec Králové Bezdlužná

Poskytujeme ověřování, kalibrace všech značek a typů tachografů VDO-SIEMENS, VEEDER ROOT, MOTOMETER, ACTIA, JAEGER, STONERIDGE. Servis tachografů výměnným způsobem od typu VDO 1319 až po digitál. Prodej spotřebního materiálu – tach. kotouče, termopásky do digit. tachografů, školící CD, manuály,…

3AUTOTEST-TKMV s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobenínská 2014, Náchod
Otevřeno od 7:00

Nabízíme služby STK pro osobní a nákladní automobily a traktory. Provádíme odborné technické prohlídky vozidel, montáže a opravy tachografů, prověřování vozidel, ochranné značení skel, prodej originálních kotoučků a dalších náhradních dílů.

4TOM service s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
Platěnice 56, Moravany

Provádíme opravy nákladních vozidel, autobusů, návěsů, přívěsů. Nabízíme náhradní díly pro tuzemské a zahraniční značky vozidel. Vyrábíme návěsy a přívěsů na odvoz dřeva - klanicové, kontejnerové nosiče, pneuservis, rychloservis osobních a dodávkových vozidel. Ringfeder, Onspot. Provádíme …

5AVO, spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Tyršova 168, Letohrad Bezdlužná

Náš tradiční sortiment oprav vozidel AVIA jsme rozšířili o mimozáruční opravy vozidel IVECO do celkové hmotnosti cca 10 - 12tun. Bez problémů však opravíme i Váš Renault, MAN, Mercedes, ale i Lublin, Multicar aj. Opravy provádíme na sloupových zvedácích, které omezují maximální hmotnost vozidla na…

6Český metrologický institut (pobočka Pardubice)11 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Průmyslová 455, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické a hospodářské činnosti v rozsahu podle § 14 zákona č. 505/1990 Sb. o metrologii, ve znění pozdějších předpisů. Zajišťuje služby ve všech základních oblastech metrologie - fundamentální…


Firmy v dalších lokalitách


Ověření tachografů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy existuje několik specializovaných firem, které se zabývají ověřováním tachografů. Tyto firmy mají k dispozici moderní technologie a vyškolené techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně ověřit tachografy všech typů a značek.

Ověření tachografů je nezbytné pro každého, kdo provozuje nákladní vozidlo v oblasti Východní Čechy. Tento proces zajišťuje, že řidiči dodržují předpisy o pracovní době a zamezuje případným sankcím a pokutám.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro ověření tachografů v oblasti Východní Čechy, doporučujeme vám vyhledat specializované firmy s dlouholetou zkušeností a kvalifikovanými techniky. Tyto firmy vám poskytnou rychlou a efektivní službu za přijatelnou cenu.

Nezanedbávejte ověření tachografů a zajistěte si klid a bezpečnost při provozu nákladních vozidel v oblasti Východní Čechy.