Otrýskání nerezových, kovových dílů – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými kvalitními nerezovými a kovovými díly, které jsou vyráběny pomocí moderních technologií. Otrýskání je jednou z nejefektivnějších metod pro zpracování kovových dílů, která zajišťuje vysokou přesnost a kvalitu výsledného produktu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1COLOR PARK s.r.o.

Firma se zabývá povrchovou úpravou kovů, hliníku, nerezu, plastů a jiných materiálů. Provozujeme maloobchod a velkoobchod barev a příslušenství spojeného s provozem lakovny. Zajišťujeme kompletní opravy od tryskání po vrchní barvu všech odstínů.

2VENCL a spol., s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Českých bratří 605, Vrchlabí Bezdlužná

Naše lakovna provádí povrchovou úpravu za pomocí práškových barev v odstínech RAL nebo i jiné specifické barvy jako, transparenty, metalíza apod. Nabízíme také otryskání ocelových i hliníkových dílů pískem nebo ocelovými broky.

3Intervento s.r.o.- tryskání, pískování1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrá mysl 659, Hostinné Bezdlužná

Provádíme otryskání - pískování v tlakové pískovací kabině (boxu) o vnitřních rozměrech 200 cm x 130 cm x 85 cm s možností průtahu dlouhých dílů. Tryskací kabina (pískovačka) disponuje vysokým výkonem a účinností - Ultrasonic.


Firmy v dalších lokalitách


Otrýskání nerezových, kovových dílů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky otrýskání jsou nerezové a kovové díly odolné vůči korozivním vlivům a mají dlouhou životnost. V oblasti Východní Čechy se nachází řada specializovaných firem, které se výrobou nerezových a kovových dílů zabývají. Tyto firmy využívají moderní stroje a zařízení, které umožňují vysokou produktivitu a kvalitu výroby. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nerezových a kovových dílů, v oblasti Východní Čechy určitě najdete řadu kvalitních firem, které vám nabídnou špičkové produkty za konkurenceschopné ceny.