Ošetření hnisavých onemocnění kůže – Východní Čechy

Ošetření hnisavých onemocnění kůže je důležité pro zachování zdraví a pohodlí pacienta. Tyto infekce mohou být způsobeny bakteriemi, viry nebo plísněmi a mohou se vyskytovat na různých částech těla.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Chirurgie Vrchlabí s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 44, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Smlouvy se zdravotními pojištovnami: 111, 201, 205, 207, 209 a 211. K ošetření není třeba doporučení jiného lékaře.

2Chiram s.r.o. - chirurgická ambulance + RTG

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Havlíčkova 377, Hronov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chirurgická ambulance. Estetická a plastická chirurgie. Traumatická chirurgie.

3MUDr. Jiří David

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Komenského 821, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme privátní chirurgická ambulance se zaměřením na estetickou chirurgii v oblasti obličeje, formování postavy, epilace a odstranění křečových žil. Po důkladné konzultací navrhneme vhodné a šetrné řešení Vašich požadavků. Pro své klienty zajišťujeme vysokou míru odbornosti a diskrétnosti.

4MUDr. Pasák Oldřich

Samostatná ordinace chirurgické ambulance.

5Maixner Radek MUDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 2798, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší snahou a cílem je osobní přístup k Vám a Vašemu onemocnění od základního vyšetření, doporučení postupu a bude-li to stav vyžadovat provedení operačního zákroku a další následné sledování. Provádíme běžné ambulantní chirurgické zákroky v místním znecitlivění: odstranění kožních znamének,…

6Chirurgie Routek, s.r.o.

Smetanova 91, Broumov Bezdlužná

Poskytování chirurgické péče.

7chirpet s.r.o.

Přemyslova 1890, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Endoskopická vyšetření zažívacího traktu a cévní poradna. Léčba hemeroidů.

8Švejdová Dagmar, MUDr.

Provoz chirurgické ambulance.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření hnisavých onemocnění kůže v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější hnisavá onemocnění kůže patří furunkly, abscesy, celulitida a impetigo.

1. Antibiotika - Pokud je infekce způsobena bakteriemi, lékař může předepsat antibiotika. Tyto léky pomáhají zabít bakterie a zastavit šíření infekce. Je důležité dodržovat předepsanou dávku a užívat antibiotika po dobu, kterou předepsal lékař.

2. Ošetření rány - Pokud se infekce nachází na otevřené rány, je důležité ji udržovat čistou a suchou. Lékař může doporučit použití sterilních obvazů nebo mastí, které pomáhají zabránit šíření infekce.

3. Chirurgický zákrok - V některých případech může být nutné chirurgické odstranění infikované tkáně. Tento postup se obvykle provádí u velkých abscesů nebo furunklů.

4. Lokální ošetření - Kromě antibiotik a chirurgických zákroků může lékař doporučit použití lokálních mastí nebo krémů, které pomáhají zmírnit příznaky infekce, jako jsou bolest, otok a zarudnutí.

5. Hygiena - Správná hygiena je klíčová pro prevenci hnisavých infekcí kůže. Je důležité pravidelně si umývat ruce, udržovat čistotu kůže a používat čisté oblečení a ložní prádlo.

v oblasti Východní Čechy je k dispozici několik zdravotnických zařízení, které poskytují ošetření hnisavých onemocnění kůže. Mezi ně patří například Nemocnice Východní Čechy, Poliklinika Východní Čechy nebo Lékařské centrum Východní Čechy. Tyto zařízení nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence infekcí kůže. Pokud má pacient podezření na hnisavou infekci kůže, měl by co nejdříve vyhledat lékařskou pomoc.