Oprava zahradních pletiv – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1TEKAM ZÁMĚL s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Záměl 9, Záměl
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Kamenictví nabízí zpracování zeleného a ostatních pískovců. Vyrábíme obklady prýskané, řezané, pemrlované. Nabízíme dlažby, schody, ostění, balustrády, komínové hlavy a desky. Stavebnicové ploty. Prvky zahradní architektury, krby, solitery a jezírka. Obklady z kamene, fasády z kamene. Přírodní…

2RYDO, spol. s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podbranská 2194, Česká Třebová
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma RYDO, spol. s r.o. je STAVEBNÍ FIRMA, která se dlouhá léta zabývá veškerými stavebními, zemními a jeřábnickými pracemi, nákladní a autobusovou dopravou, demolicí, přistavení kontejnerů, výstavba a oprava komunikací, nově otevřené STAVEBNINY - prodej stavebního materiálu, písky, štěrky,…

3KLEMPÍŘSTVÍ MAN s. r. o.

M. Majerové 222, Lanškroun
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma Klempířství MAN se sídlem v Lanškrouně vznikla dne 1. 7. 1998. Společnost zahájila svou činnost ve stavebnictví, kde prováděla převážně klempířské, pokrývačské a hromosvodářské práce. V této oblasti spolupracovala jak se soukromými osobami, tak i s mnoha společnostmi. V průběhu let svou…

4Bystrý - Zámečnictví

Nabízíme zámečnické práce včetně výroby zahradního nábytku. Ploty, vrata, brány, zámečnické opravy stavebních strojů, schody, schodiště, zábradlí, oplocení. Stožáry k vysílačům pro internet a telekomunikaci. Ocelové konstrukce pergol a garáží.

5Lelek Jiří

Nabídka veškerých stavebních prací, bytová jádra, obklady, dlažby, rekonstrukce bytů, domů a střech. Oplocení domů, zahrad. Půjčování a montáž lešení. Farmový chov zvěře.

6Zámečnické práce a kovovýroba Křemenák

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lhota 71, Přelouč Bezdlužná

Výroba a montáž plotů, bran, vrat, zahradních grilů, zhotovení různých konstrukcí dle výkresové dokumentace. Opravy menších a středních strojů a strojních zařízení. povrchové úpravy, například žárový a galvanický zinek, komaxit.

7Ječný Roman - Hodinový manžel

Výroba a montáž kuchyňských linek, vestavěných skříní, pergol, oplocení, opravy a montáž nábytku, drobné opravy v domácnosti. Truhlářské práce, výroba a montáž kuchyňských linek, vestavěných skříní, oplocení, pergol, zahradních sezení.

8Braun Martin - Tesařství

Tesařské a pokrývačské práce. Dodáváme, montujeme a opravujeme střešní konstrukce. Používáme materiály Tondach, Bramac, KM Beta, Iko, CRC. Vyrábíme dřevostavby, zahradní domky, altány, chatky a pergoly. Montujeme střešní okna značky Velux a Fakro. Cenová nabídka zdarma!.

9Formánková Andrea

Provádíme nové výstavby a opravy plotů dle přání zákazníka. Oplocení zahrad RD, hřišť a průmyslových objektů. Nabídneme zboží od více dodavatelů k porovnání cen a poradíme nejjednodušší řešení. Stavíme v nejkratší možné době s ohledem na poctivou práci.

10Formánek Pavel

Provádíme nové výstavby a opravy plotů dle přání zákazníka. Oplocení zahrad RD, hřišť, průmyslových objektů. Nabídneme zboží od více dodavatelů k porovnání cen, poradíme nejjednodušší řešení. Stavíme v nejkratší možné době s ohledem na poctivou práci.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zahradních pletiv v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Oprava zahradních pletiv najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.