Oprava koženého nábytku – Východní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ČALOUNICTVÍ, SEDLÁŘSTVÍ - ŠRÁMEK LUBOMÍR

Opravy veškerého čalouněného nábytku, čalounění interiérů automobilů, potahování volantů a dalších součástí kůží, potahování moto sedadel, výroba moto brašen a dalších doplňků pro motocykly, karavany , lodě, čalounění kočárů a saní tažených koňmi atd.

2Zackl Petr - čalounictví, brašnářství, sedlářství

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Langrova 24, Lázně Bohdaneč
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

VÝROBA A OPRAVY: - brašnářské - sedlářské - čalounické OPRAVY: - Kožené galanterie a konfekce - Sportovních a kempink potřeb - Čalounění a opravy - Zakázková výroba - Sběrna oprav obuvi a deštníků - Půjčovna strojů na čištění koberců a čalounění - jezdecké potřeby.

3ARMATURY VČ s.r.o.

Luxusní kožené sedací soupravy Fabio Mazzero v Pardubicích. Možnost velmi akčních cen. Výběr z opravdu široké škály provedení a kombinací dle Vašich požadavků. Oblíbená kožená relaxační křesla jako doplněk Vašeho interiéru. Vyberte si luxus, který si zasloužíte přímo od dovozce. Zabýváme se dále…

4Heřmanský Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
ulice K Nákli 739, Heřmanův Městec Bezdlužná

Provádění oprav nábytku, čalounění interiérů a kočárů. Velkoobchodní prodej kůže, molitanu a látek, brašnářství, sedlářství, plachty, obuvnictví, prodej materiálu, autočalounění, nábytek a interiéry.

5Uhrin Pavel

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Dvořákova 76, Čeperka Bezdlužná

Již téměř 20 let provádím zakázkové čalounické a příbuzné práce jak v oblasti renovace čalouněného nábytku nábytku či sportovních nebo turistických potřeb, tak i v oblasti restaurace čalouněných částí auto a motoveteránů, kočárů a dalších historických předmětů a to od drobných po větší zakázky.…

6Zacklová Markéta - MOLITANOVÉ STAVEBNICE

Langrova 24, Lázně Bohdaneč
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a renovací molitanových stavebnic pro mateřské školky, základní školy a jiná centra. Molitanové stavebnice u dětí pomáhají rozvíjet motorické schopnosti, fantazii, vnímání barev a tvarů. Dále vyrábíme švédské bedny, dětské koutky a motorické sestavy.

7Vladimír Hušek - Autočalounictví, čalounictví

Provádíme opravy i renovace klasického i starožitného čalouněného nábytku včetně vyvazování pružin. Nabízíme také možnost čalounění dveří na zakázku. V oblasti autočalounění používáme na výrobu, opravy i renovace materiály, z široké nabídky potahových látek, usní i koženek a jsme schopni očalounit…

8Koza Petr - KLM průmyslové podlahy

Pokládáme průmyslové lité a dekorativní podlahy, imitace teraca, sanace, rekonstrukce a opravy podlah a schodů, Umaflor, Silikal, Plexilit, Sto-pox, Mastertop, Sika, Mapei pro výrobní haly, dílny, sklady, garáže, rampy, terasy. Dodáváme po celé ČR.

9Vrbová Věra

Provádění čalounických prací. Možnost výběru potahových látek a koženek.

10Janoušek Jiří - REJA Váhy JAS

Střední 4, Svitavy Bezdlužná

Oprava: sedadla, křesla, židle, sedačky, propálených, poničených souprav, autosedačky, kožené, koženkové, čalouněné sedací soupravy, křesla, židle, koberce, automobilové, vlakové sedačky.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava koženého nábytku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Oprava koženého nábytku najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.