Onemocnění pohybového aparátu – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Firma DOLEJŠÍ - AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKA s.r.o.

Dolní Libchavy 205, Libchavy Bezdlužná Ověřená

Autotrakční lehátka MEDIC vyrábí firma Dolejší již od roku 1991. Bylo vyvinuto pro preventivní a léčebné využití při bolestech a onemocnění zad, páteře a pohybového systému. Trvalé jednostranné zatížení, ať už v poloze v sedě nebo ve stoje, tak typické pro náš současný život, vede postupně k…

2Chirurgie Vrchlabí s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Krkonošská 44, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Smlouvy se zdravotními pojištovnami: 111, 201, 205, 207, 209 a 211. K ošetření není třeba doporučení jiného lékaře.

3Hamra medical, s.r.o.

Revmatologická ordinace, interní a praktické lékařství.

4Rehabilitační centrum Zdraví spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Bělehradská 458, Pardubice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči pacientům s degenerativním onemocněním kloubů a páteře, s funkčními poruchami pohybového aparátu, po úrazech či operacích, s neurologickým onemocněním.

5MUDr. Ivana Dostálová

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Purkyňova 225/37, Svitavy
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Vyšetření a léčba ortopedických a zavřených traumatologických onemocnění, vrozených a vývojových vad a funkčních obtíží pohybového aparátu.

6Lázně 1897, s.r.o. - Lázně Velichovky

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Lázně 100, Velichovky

Lázně Velichovky, nestátní zdravotnické lázeňské zařízení s více jak stoletou tradicí, se specializují především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových onemocnění dle platného…

7Šidáková Silvie, MUDr.- Neurologie1 pobočka

Pracuji v lůžkové části rehabilitačního oddělení v trutnovské nemocnici. Zajišťuji péči o pacienty s poruchami pohybového aparátu ze spádové oblasti Trutnov. Dále zajišťuji rehabilitační péči o pacienty s onemocněním centrálního i periferního nervového systému.

8Dvořák Zdeněk, MUDr., PhD.

Poskytování revmatologické lékařské péče.

9Kvapilová Zdenka, MUDr.

Klicperova 6, Hořice Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé a revmatologie.

10Chirurgická ambulance Trutnov, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 201, Trutnov Bezdlužná

Provozujeme ambulanci všeobecné chirurgie. Ošetřujeme všechny pacienty s urgentními chirurgickými onemocněními a s chronickými potížemi.


Firmy v dalších lokalitách


Onemocnění pohybového aparátu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Onemocnění pohybového aparátu najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.