Ohřev lisovacích forem – Východní Čechy

Ohřev, lisovací formy a forem jsou klíčovými prvky v oblasti Východní Čechy, kde se nachází mnoho výrobních podniků. Tyto prvky jsou nezbytné pro výrobu různých produktů, jako jsou plastové díly, kovové součástky a další.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme slévárna lehkých slitin. Nabízíme kusové a malosériové výrobky strojírenských dílů. Vyrábíme především hořčíkové odlitky a hliníkové odlitky. Dále se věnujeme výrobě forem a specializujeme se na CNC obrábění.

Poslat poptávku explat.cz 495 428 264

Naše firma TVAR patří k tradičním zpracovatelům plastů. Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových výrobků a obalů. Provádíme obrábění na CNC routeru, vakuové tvarování technických výlisků a potisk. Dále se věnujeme prodeji vlastních výrobků, např. kosmetickým dózám či svačinovým boxům.

Poslat poptávku tvar.cz 467 409 931

Zabýváme se výrobou forem pro EPP a EPS, forem pro vakuové tváření plastů a dalších. Nabízíme kvalitní zámečnické práce, soustružení, frézování, broušení, CNC frézování.

Poslat poptávku handh.cz

MP Nástrojárna se zabývá zakázkovou výrobou lisovacích nástrojů, forem pro odlévání gumy, přípravků (montážních, svářecích, vrtacích, kontrolních atp.) a kovoobráběním. Nabízíme zpracování zakázek v oblasti soustružení, frézování, broušení, vrtání, drátového řezání, pískování, gravírování, CNC…

Poslat poptávku mpnastrojarna.cz 499 329 442

Nabízíme přesné CNC obrábění rotačních a kubických dílců a výrobu forem. K výrobě využíváme CNC obráběcí centra, CNC soustruhy nebo konvenční stroje. Pracujeme se speciálním programem Alphacam Advanced. Specializujeme se na obrábění oceli, nerezu, slitiny hliníku a mědi a jiných materiálů.

Poslat poptávku vobornik.cz 491 815 024

Projekce, výroba, montáž, servis a opravy průmyslové, laboratorní i spotřební elektrotechniky a elektroniky.

Poslat poptávku 495 056 178

Výroba přesných střižných a ohýbacích nástrojů, vstřikovacích forem, přípravků a měřidel, lisování kovů, kovoobrábění.

Poslat poptávku stueken.com 495 402 111

Distribuce elektřiny, plynu a rozvod tepelné energie, opravy elektrických zařízení. Výroba nástrojů a forem pro lisování.

Poslat poptávku onivon.cz 495 404 311

Firma NAF Vrchlabí s.r.o. je tradičním výrobcem špičkových postupových nástrojů a vysoce přesných technických dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Tradice firmy sahá až do roku 1939, kdy podnik zakoupila berlínská firma LORENC AG. Později se firma stala jedním z článků TESLA Vrchlabí,…

Poslat poptávku nastrojarna-naf.cz 724 944 086

Vyrábíme i v malých seriích včetně forem: šrouby a matice s plastovou hlavou, plastové krytky šroubů a matic, pouzdra, podložky, kolečka, kruhové i čtvercové koncovky a jiné dílce z plastů dle požadavků zákazníka.

Poslat poptávku kovelisplasty.cz 491 420 547

Ohřev lisovacích forem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Ohřev je důležitý pro formování materiálu do požadovaného tvaru, zatímco lisovací formy a forem jsou nezbytné pro vytvoření konkrétních dílů. V oblasti Východní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují výrobě těchto prvků a jsou schopni poskytnout kvalitní a spolehlivé produkty. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele ohřevů, lisovacích forem a forem v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na místní odborníky, kteří vám poskytnou kvalitní produkty za rozumnou cenu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.