Odvodňovací systémy – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Madok, s.r.o.

Husova 550, Hořice Bezdlužná

Služby v oblasti kovovýroby z nerezu. Vyrábíme dveře, digestoře, zábradlí, regály, nádrže, věšáky, odvodňovací systémy, mříže, vrata, rošty a další.

2BKB - Křesťan s.r.o.

Dovoz a prodej okapových, kanalizačních, hromosvodních a zatravňovacích systémů, okenních a dveřních profilů a vnitřních a vnějších obkladů. Žaluzie, rolety, plastové plotové latě, střešní a stěnové desky.

3IMPEA s.r.o.

Čistírny odpadních vod ARRHENIUS s inteligentním řídícím systémem. Návrhy a realizace technologií čištění odpadních vod, zvyšování účinnosti čištění. Navrhneme a dodáme neutralizační a deemulgační stanice, provozní řády. Provádíme kurzy pro obsluhu.

4STAVEBNĚ-OBCHODNÍ CENTRUM, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(42)
Vítězslava Hálka 39, Vrchlabí Bezdlužná

Nabízíme obklady, dlažby, sanitární keramiku, doplňky, koupelnový nábytek a novinku - osvětlení koupelny pomocí diodových světel. Vizualizace koupelen, grafické návrhy, nevšední řešení a individuální přístup, kompletní servis. Naleznete u nás 70 vzorových koupelen. Prodej relaxačních van SPA a…

5GREEN PLANET Investment s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(171)
Piletická 61/36a, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme plastové výrobky. Dodáváme palubky, plotovky, odvodňovací žlaby a trubky, desky, chráničky a trubky pro ochranu elektřiny, šachty PC, kabelové žlaby.

6TRADIX UH, a.s.8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dřevařská 906, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej stavebnin, stavební materiál, betonové výrobky, sanitární keramika, dlažba betonová, terasová, vymývaná a zámková, keramické obklady, střešní krytiny, tepelná izolace, zdící materiály, presbeton, odvodňovací systémy ACO, sprchové kouty a vany, sádrokarton.

7ACO Stavební prvky spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Hradec Králové, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej a dodávky odvodňovacích systémů ploch a budov, odlučovacích systémů ropných látek, tuků a škrobů, prodej polykarbonátových desek, sklepních a střešních světlíků, drenážních trubek a kabelových chrániček.

8Koukola Jiří

Provádíme stavební klempířské práce - měď, titan-zinek, systém LINDAB (dovoz Švédsko - pozinkovaný plech s povrchovou úpravou z plastu, možnost výběru barvy + kompletní odvodňovací systém včetně krytiny), včetně montáže žlabů, svodů, lemování, parapety .

9HYDRO BG CZ, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Stiborova 279, Černožice Bezdlužná

Prodej a výroba betonových odvodňovacích žlabů BG Systém a kabelových žlabů.


Firmy v dalších lokalitách


Odvodňovací systémy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Odvodňovací systémy najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.