Obrábění plastových součástí – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými vynikajícími službami v oblasti obrábění plastových součástí. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří se specializují na výrobu kvalitních a precizních plastových součástí pro různé průmyslové odvětví.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Explat, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Blešno 57, Blešno Bezdlužná Ověřená

Jsme slévárna lehkých slitin. Nabízíme kusové a malosériové výrobky strojírenských dílů. Vyrábíme především hořčíkové odlitky a hliníkové odlitky. Dále se věnujeme výrobě forem a specializujeme se na CNC obrábění.

2Střední odborné učiliště Svitavy2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 1083/8, Svitavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na středním odborném učilišti poskytujeme výuku technických oborů. Nabízíme vzdělání v oborech Mechanik seřizovač, Mechanik plastikářských strojů, Instalatér, Nástrojař, Obráběč kovů a Zámečník. Studenti u nás mohou získat stipendium. Součástí našeho učiliště je svářečská škola.

3ELEKTRO KSK, spol. s r.o. - elektroinstalační práce

4.2
★★★★★
★★★★★
(28)
Lidická 375, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí tyto elektroinstalační služby: Montujeme, opravujeme a provádíme údržbu elektrické instalace. Revidujeme elektrická zařízení. Montáže elektrických zařízení na klíč, včetně provádění revizí. Spolupráce s rozvodnými závody. Elektroinstalační práce v rodinných domcích, v panelákových domech a v…

4TB EPOX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Grégrova 650, Česká Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej ložisek, manžet a řemenů v kamenném obchodě, ale i na našem e-shopu.

5Novák Petr - obrábění kovů

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Hřibsko 43, Stěžery Bezdlužná

Nabízíme klasické soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání, broušení. Výroba ozubených a řetězových kol. Žárové nástřiky, broušení, sváření. Výroba přípravků, nástrojů. Opravy, úpravy. Tepelné zpracování. Výroba součástí na zakázku.

6MEGATECH Industries

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Poličská 444, Hlinsko Bezdlužná

Založení podniku ESA Hlinsko (Česká republika), který byl o 14 let později (1957) sloučen s podnikem Elektro Praga. Toto působiště je nyní známé pod jménem: MEGATECH Industries Hlinsko s.r.o.

7Servismont s.r.o. PLASTY JAROMĚŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 47, Jaroměř - Josefov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej plastů soustružení a frézování součástí.

8Gregor Aleš - KOVO-VÝROBA

Výroba forem a nástrojů pro gumárenský průmysl a vstřikování termoplastů, výroba střižných nástrojů.

9AP Jet Hlinsko, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Krouna 275, Krouna
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

AP Jet Hlinsko, s.r.o., se sídlem Krouna 275, 539 43, Krouna, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36646, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10HP metal pro, s.r.o.

Lanškrounská 783/95, Moravská Třebová…
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

HP metal pro, s.r.o., se sídlem Lanškrounská 783/95, 571 01, Moravská Třebová-Předměstí, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43293, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5…


Firmy v dalších lokalitách


Obrábění plastových součástí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a neustálému vývoji se zde vyrábí součásti s vysokou přesností a kvalitou, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Obrábění plastových součástí je v oblasti Východní Čechy považováno za jednu z nejvýznamnějších oblastí průmyslu a je zde k dispozici široká škála služeb, které zahrnují výrobu, opravy a úpravy plastových součástí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu plastových součástí, oblast Východní Čechy je tou správnou volbou.