Stěnu za postelí chrání a zároveň zdobí speciální obložení, které plní funkci čela postele. Tento prvek usnadňuje úklid ložnice a zlepšuje její akustiku. V lokalitě Jičín působí firmy specializované na výrobu obložení na míru podle konkrétních požadavků. K dispozici jsou čalouněné, dřevěné i koženkové varianty v různých barvách a vzorech. Obložení lze vyrobit v jakémkoli tvaru a velikosti.
1–1 firem z 1 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Nábytek z masivu: ložnice, kuchyně, jídelny, kusový nábytek dle přání zákazníka. Kombinace lamino a masiv, nábytek z lamina, vnitřní dveře s obložkovou zárubní, vchodové dveře, schodiště, schodišťové prvky a další truhlářská výroba. Ovocnářské palety - výdřevy.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.