Nerezové formy – Východní Čechy

Nerezové formy jsou v oblasti Východní Čechy stále více vyhledávaným produktem. Tyto formy jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a mechanickému opotřebení.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ČKB Strojírenská s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dělnická 35, Pardubice Bezdlužná

Naše firma podniká v oblasti CNC obrábění a lehké zámečnické výroby. Zakázková kovovýroba přesných soustružených a frézovaných dílců, včetně tepelného zpracování s následným broušením. Obrábíme materiály z uhlíkových ocelí, legovaných ocelí, nerezových ocelí i rychlořezných ocelí.

2CNC Voborník

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 290, Jaroměř Bezdlužná

Nabízíme přesné CNC obrábění rotačních a kubických dílců a výrobu forem. K výrobě využíváme CNC obráběcí centra, CNC soustruhy nebo konvenční stroje. Pracujeme se speciálním programem Alphacam Advanced. Specializujeme se na obrábění oceli, nerezu, slitiny hliníku a mědi a jiných materiálů.

3FONAK Kbelnice, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kbelnice 67, Jičín Bezdlužná

Výroba forem a nástrojů. CNC frézování - tříosé a pětiosé obrábění. CNC elektroeroze. CAD/CAM technologie. Nástrojařské a soustružnické práce. Sváření plastů ultrazvukem. Kovoobrábění. Kusová a sériová výroba. Opravy a servis vstřikovacích forem. Konstrukce vstřikovacích forem. Měření a ostření…

4Svoboda TMS, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 387, Pardubice Bezdlužná

Zabýváme se strojní výrobou, obráběním, odléváním a ocelovými konstrukcemi. Zakázková výroba technologických ocelových konstrukcí do 5 tun s podílem obrábění. Pracujeme s litinou, nerezovou ocelí a základní ocelí. Obrábění odlitků z různých typů litin.


Firmy v dalších lokalitách


Nerezové formy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou nerezové formy ideální pro použití v průmyslových procesech, kde je potřeba vysoká odolnost a spolehlivost. Navíc nerezové formy nabízejí vynikající tepelnou vodivost, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a tím i dokonalý výsledek. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé formy pro vaše průmyslové procesy, nerezové formy jsou tou správnou volbou.