Návrhy, realizace zahradních úprav – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní návrhy a realizace zahradních úprav. Zdejší odborníci mají bohaté zkušenosti s tvorbou zahradních projektů a dokážou je realizovat s precizností a pečlivostí.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1Okrasné zahrady arboristika s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Velké Poříčí 597, Velké Poříčí Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se komplexní péčí o stromy – arboristikou, návrhy zahrad a realizacemi zahrad. Realizujeme rodinné zahrady, okrasné zahrady, ozelenění areálů a firem. Dále zajišťujeme údržbu zahrad a parků, péči o veřejnou zeleň, rekultivace a mnoho dalších služeb.

2Broumovské truhlářství s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
třída Osvobození 156, Broumov Bezdlužná Ověřená

Truhlářství Netík nyní provozuje spol. Broumovské truhlářství s.r.o. Sídlí nadále ve stejném výrobním objektu (bývalý zemědělský areál). Specializujeme se na výrobu nábytku, výrobu oken a výrobu dveří atd. Zabýváme se truhlářskou výrobou a montáží veškerých truhlářských produktů. Dílny jsou…

3Vavřín Jan - ARS1 pobočka

Smetanovo nám. 95, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti zahradní architektury. Provádíme návrhy a realizace zahrad od předzahrádek až po veřejnou zeleň. Součástí našich služeb je profesionální údržba zahrad a veřejné zeleně. Provozujeme okrasnou školku a květinářství. Navštivte nás.

4Seco GROUP a.s.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(57)
Jungmannova 11, Jičín Bezdlužná

Český výrobce žací a půdní techniky s více než 100 letou tradicí. Vyrábíme stroje na parkovou a komunální údržbu (Starjet, CROSSJET, MF-70, UNIMAX, Frontjet).

5POPR spol. s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Stavební 1148, Hradec Kralové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost POPR spol. s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme Vám provádění nových staveb, jejich změny a rekonstrukce, údržbu, opravy a odstraňování. Specializujeme se na dopravní stavby a stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství,…

6BORTA s.r.o.

Firma BORTA s.r.o. se zabývá stavebními činnostmi. Jako jsou dopravní stavby, komunikace, pozemní, dlažby, palisády, ploty, opěrné zdi, inženýrské sítě, zemní práce, zahrady, úpravy, návrhy zahrad, zahradní architektura, vodovody, kanalizace, čov, chodníky.

7Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

8KTS-AME s.r.o. (divize voda)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(53)
Karla Čapka 60, Hradec Králové Bezdlužná

Dodáváme a stavíme bazény, plavecké bazény a aquaparky. Zabýváme se výstavbou fontán, vodotrysků, zahradních jezírek, rybníčků a akvárií. Montujeme úpravny vody, změkčovací stanice, odželeznění, dechlorace, filtrace, nádrže a šachty, pískové filtry, bazénovou chemii a zakrytí bazénů.…

9Výroba umělého kamene - Hlavatý

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Náchodská 118, Jaroměř Bezdlužná

Nabídka výrobků z umělého pískovce se specializací na obklady a dlažby, okenní římsy, podezdívky, květinové truhlíky či krby. Výroba a montáž plotových tvárnic. Stavba plotů na klíč.

10STUDIO ZAHRADY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Librantice 154, Librantice Bezdlužná

Návrhy a realizace zahradních a sadových úprav a veřejné zeleně. Instalace závlahových systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Návrhy, realizace zahradních úprav v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky tomu se zahradní úpravy v oblasti Východní Čechy stávají skutečným klenotem pro každého majitele.

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho profesionálních zahradních architektů, kteří mají široké portfolio úspěšně dokončených projektů. Tyto projekty zahrnují nejen návrhy a realizace zahradních úprav, ale také instalaci zahradních prvků, jako jsou například fontány, jezírka, pergoly a další.

Díky zkušenostem a odbornosti zahradních architektů v oblasti Východní Čechy jsou zahradní úpravy v této oblasti nejen krásné, ale také funkční a udržitelné. Architekti zde dokážou vytvořit zahradu, která bude sloužit nejen jako místo pro relaxaci, ale také jako prostor pro pěstování rostlin a zeleniny.

Pokud hledáte kvalitní návrhy a realizace zahradních úprav, oblast Východní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Zdejší odborníci vám pomohou vytvořit zahradu vašich snů, která bude nejen krásná, ale také funkční a udržitelná.