Návrhy, realizace sadových úprav – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými kvalitními návrhy a realizacemi zahradních úprav. Místní odborníci se specializují na tvorbu sadových úprav, které jsou nejen krásné, ale také funkční a udržitelné.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Vavřín Jan - ARS1 pobočka

Smetanovo nám. 95, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti zahradní architektury. Provádíme návrhy a realizace zahrad od předzahrádek až po veřejnou zeleň. Součástí našich služeb je profesionální údržba zahrad a veřejné zeleně. Provozujeme okrasnou školku a květinářství. Navštivte nás.

2Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

3STUDIO ZAHRADY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Librantice 154, Librantice Bezdlužná

Návrhy a realizace zahradních a sadových úprav a veřejné zeleně. Instalace závlahových systémů.

4Milan Šmahel- ZAHRADY ŠMAHEL

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Úhřetice 146, Úhřetice Bezdlužná

Firma poskytuje své služby od roku 1999 a od té doby přibývá zákazníků, se kterými stále spolupracujeme a kteří se k nám rádi vracejí. Zahrady PardubiceZáleží nám na dobré pověsti firmy a proto se snažíme vyhovět každému zákazníkovi podle jeho představ, požadavků a finančních možností.

5FLEURET spol. s r.o.

Projektování a realizace interiérové a exteriérové zeleně.

6Údržba zeleně - Realizace Zahrad

Již několik let se zabýváme projektováním a realizací zahrad, parků, sadovnických úprav včetně následné péče a údržby.

7SAMMIS s.r.o.

generála Svobody 339, Rosice-Pardubice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

SAMMIS s.r.o., se sídlem generála Svobody 339, 533 51, Rosice-Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 37857, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

8PROCHÁZKA PROCHE s.r.o.

Mostecká 24, Týniště nad Orlicí
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

PROCHÁZKA PROCHE s.r.o., se sídlem Mostecká 24, 517 21, Týniště nad Orlicí, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40277, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1…

9BČ Kříž, s.r.o.

Realizace lesnických prací, revitalizace a rekultivace sadových úprav a odkacování nebezpečných stromů.

10Zemánková Kateřina, Ing.

Nabízíme návrhy sadovnických a krajinářských úprav a poradenství v oboru okrasného zahradnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Návrhy, realizace sadových úprav v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky jejich zkušenostem a kreativitě dokážou vytvořit z každé zahrady unikátní a příjemné místo k odpočinku a relaxaci.

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho zahrad, které byly díky těmto odborníkům proměněny v krásné a útulné prostory. Jejich práce zahrnuje nejen návrh a realizaci zahradních úprav, ale také pravidelnou údržbu a péči o rostliny. Díky tomu jsou zahrady v této oblasti vždy v perfektním stavu a připraveny k užívání.

Pokud hledáte profesionální a kvalitní služby v oblasti zahradních úprav, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy. S jejich pomocí můžete mít zahradu, která bude nejen krásná, ale také praktická a udržitelná. Navíc si můžete být jisti, že vaše zahrada bude vždy v perfektním stavu a připravena k užívání.