Návrh veřejných interiérů – Východní Čechy

Návrh veřejných interiérů je oblastí, která se v poslední době stává stále populárnější. V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho talentovaných copywriterů, kteří se specializují právě na tuto oblast.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Jungrová Jitka, Ing.

Benátky 138, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Design interiérů, navrhování interiérů soukromých i veřejných prostor ( bytové jednotky, rodinné domy, kanceláře, restaurace, apod.) i dílčích částí objektů ( koupelny, kuchyně, obývací pokoje, pracovny, dětské pokoje, atd.), 2D návrhy a 3D vizualizace.

2Truhlářství Horák Vraclav s.r.o.

Truhlářství založil Zdenek Horák v roce 1994. Začínali jsme se zakázkovou výrobou v obci Rzy u Dobříkova, v letech 2001-2010 byla provozovna ve Srubech u Vysokého Mýta. Od března 2010 sídlí firma Truhlářství Zdenek Horák ve vlastní truhlárně na Vraclavi čp 191.

3AG Atelier, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 533, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Provádění kompletní projektové dokumentace od studie využití území po zpracování všech stupňů projektu včetně autorského dozoru na stavbě.

4Opitz Jiří - INTERIÉR

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Koutníkova 171/2, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno

Firma Interiér Jiří Opitz se sídlem v Hradci Králové působí na základě předešlých zkušeností na trhu již od roku 1997. Díky svému solidnímu přístupu v jednání se zákazníky se jí podařilo svoji pozici upevnit. Nabízíme návrhy a realizace kuchyňských linek, bytových domů, rodinných domů a firemních…

5STUDIO ZAHRADY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Librantice 154, Librantice Bezdlužná

Návrhy a realizace zahradních a sadových úprav a veřejné zeleně. Instalace závlahových systémů.

6Atelier Ing. arch. Pavel Mudruňka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčova 179, Pardubice Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti projektování, interiérových a stavebních realizací včetně veškeré administrativy.

7Truhlářství NADRCHAL

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Krouna 315, Krouna Bezdlužná

Truhlářství nabízí kancelářský nábytek, nábytek pro hotely, ubytovny, restaurace, nemocnice, veřejné instituce, komerční zařízení. Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, sektorový nábytek, skříně, stoly a nábytkové doplňky, návrhy a realizace interierů.

8Chaloupka Miloslav, akad. architekt

Nabídka služeb akademického architekta, který se věnuje především keramice v interiérech veřejných budov.

9Slavíková Markéta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 595, Trutnov-Poříčí

Návrhy interiérů a zařizování staveb. Dodáváme stavebně truhlářské prvky, jako jsou dveře, okna a schodiště. Zároveň zajišťujeme dodávky interiérů a to od návrhu až po konečnou realizaci.


Firmy v dalších lokalitách


Návrh veřejných interiérů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky nim mohou místní firmy a organizace získat moderní a funkční interiéry, které budou plně odpovídat jejich potřebám. Výhodou spolupráce s místními copywritery je také to, že znají místní prostředí a dokážou navrhnout interiéry, které budou plně respektovat místní tradice a zvyklosti. Pokud hledáte kvalitní návrh veřejných interiérů v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat místní copywritery a nechte si navrhnout interiéry, které budou plně odpovídat vašim potřebám.