Nářaďové domky, domky na nářadí – Východní Čechy

Nářaďové domky jsou ideálním řešením pro všechny majitele zahrádek a domů v oblasti Východní Čechy, kteří hledají praktické a funkční úložiště pro své nářadí. Tyto domky na nářadí jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí dostatek prostoru pro uložení všech potřebných nástrojů.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se prodejem a servisem zahradní techniky a komunální techniky Selvo, Dakr, Stihl, V-garden, Scheppach, Stiga a dalších. U nás zakoupíte zahradní traktory, sekačky, křovinořezy, pily, štěpkovače, sněhové frézy, provzdušňovače, drtiče, multifunkční nosiče, vozíky a mnoho dalšího.

Poslat poptávku zahradnitechnikaded.cz 739 670 712

2 COROLL s.r.o.

Dodáváme ložiska a komponenty pro strojírenství špičkové kvality. V našem sortimentu naleznete kuličková ložiska, kuličkové šrouby, lineární vedení, hřídelové spojky a mnoho dalších produktů od předních světových výrobců.

Poslat poptávku coroll.cz 491 483 805

Naše rodinná firma se již přes dvacet let věnuje výrobě a prodeji odsavačů do strojní výroby a zubních ordinací. Podstatná část naší nabídky je zavadění komplexních vysávacích systémů do průmyslových podniků a rodinných domů. Při výběru technologie poskytujeme našim zákazníkům bezplatnou…

Poslat poptávku ekosimko.cz 491 424 280

Zahradní technika MTD, Homelite, RYOBI, Marunaka. Dodáváme široký sortiment zahradní techniky: sekačky, provzdušňovače, traktory, křovinořezy, pily, drtiče, sněhové frézy. Distribuujeme elektrické nářadí RYOBI a DWT. Široká síť prodejců po celé ČR.

Poslat poptávku garland.cz 493 532 532

Firma byla založena roku 1995. První dva roky jsem pracoval sám, většinu produkce tvořila montážní truhlářská práce a dřevěné podlahy. Postupem času jsem zaměstnal podlaháře a začali jsme pokládat všechny podlahoviny: PVC, linoleum, koberce, korek, mozaiky, parkety, vlysy, prkna, plovoucí podlahy,…

Poslat poptávku podlahy-turek.cz 774 943 232

Zemědělské obchodní družstvo. Rostlinná a živočišná výroba, prodej brambor. Prodej a servis malé zemědělské, zahradní a komunální techniky. Výroba a montáž dřevěných montovaných domů a roubenek.

Poslat poptávku 465 637 385

Firma poskytuje své služby od roku 1999 a od té doby přibývá zákazníků, se kterými stále spolupracujeme a kteří se k nám rádi vracejí. Zahrady PardubiceZáleží nám na dobré pověsti firmy a proto se snažíme vyhovět každému zákazníkovi podle jeho představ, požadavků a finančních možností.

Poslat poptávku zahradysmahel.cz 603 870 599

Dodáváme ložiska, těsnící prvky, řemeny, řetězy, gufera, manžety, lineární techniku, mazací techniku a maziva všech typů. Nabízíme velkoobchod, maloobchod, poradenství.

Poslat poptávku segment.cz 494 542 450

Zahradní nábytek, zahradní domky a dřevostavby. Altány, pergoly. Bazény, zahradní jezírka, zahradní dekorace. Zahradnické služby. Okrasné dřeviny, substráty, hnojiva, mulčovací kůry.

Poslat poptávku zahrada-nika.cz 725 914 256

Nabízíme služby zahradního centra, sekání neudržovaných ploch a zavlažovací systémy.

Poslat poptávku zahradnictvikarlovakoruna.cz 491 612 911

Nářaďové domky, domky na nářadí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému designu se snadno integrují do zahrady a nezabírají příliš mnoho místa. Navíc jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a chrání vaše nářadí před vlhkostí a korozi. Pokud hledáte praktické a estetické řešení pro uložení svého nářadí, nářaďové domky jsou tou správnou volbou pro vás.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.