Nábytkářské truhlářství – Východní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1TRUTES, v.o.s.

Vraclavská 162, Vysoké Mýto
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma TRUTES, v.o.s. je tradiční truhlářství a podlahářství s moderním přístupem a dlouholetou praxí ve stavebnictví a nábytkářství. Též nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahovin a podlahových krytin. Klasické, moderní a rustikální kuchyňské linky. Prodej a montáž interiérových dveří. Je…

2Truhlářství PORTIKUS s.r.o.

Vyrábíme veškerý sortiment stavebního, nábytkářského a zahradního truhlářství.

3Vyhnálek Jiří - Truhlářství1 pobočka

Firma vznikla v dubnu 2009 a i přes krátkou dobu činnosti, která navazuje na předchozí podnikatelské aktivity, se můžeme pochlubit celou řadou realizací jednotlivých typů nábytku a interiérového vybavení.

4Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová, Habrmanova 15401 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Habrmanova 1540, Česká Třebová Bezdlužná

Vyšší odborná škola a Střední škola technická v České Třebové nabízí řadu technických učebních oborů, maturitních oborů, ale také příležitost studia na vyšší odborné škole s možností získat titul diplomovaný specialista (DiS.). Naši absolventi naleznou široké pracovní uplatnění.

5Železářství Včelka

Masarykova 188, Častolovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Zhotovíme malé i velké věci na míru. Zaměřujeme se na drobno-tesařskou aktivitu, nábytkářské a truhlářské činnosti, drobné zednické práce, autodoprava, vodoinstalatérství, topenářství, izolatérství, montážní činnosti. Prodáváme palivové dřevo. Specializujeme se na výrobu dětských pokojů,…

6Simon Josef - truhlářství

Truhlářství. Výroba kuchyní, dětských pokojů, vestavěných skříní, kancelářského nábytku. Bytové doplňky.

7BENTE s.r.o.

Kovoobrábění. Truhlářství.


Firmy v dalších lokalitách


Nábytkářské truhlářství v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Nábytkářské truhlářství najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.