Montáž, instalace textilní podlahy – Východní Čechy

Montáž a instalace textilních podlah jsou v oblasti Východní Čechy velmi žádané. Tyto podlahy jsou oblíbené pro svou snadnou údržbu a moderní vzhled.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Burda interiéry

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Turkova ulice 84, Týniště nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme Vám koberce, PVC, plovoucí a korkové podlahy, matrace, bytový textil, textilní galanterii. Dále nabízíme vestavěné skříně.

2GIPSMONT spol. s r.o. CHRUDIM

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
V Tejnecku 175, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializovaná firma v oboru montáže sádrokartonových a minerálních podhledových konstrukcí, hliníkových podhledů a lehkých stavebně montážních prací.

3Koberce Brázda, s.r.o. - Dvůr Králové nad Labem7 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Legionářská 566, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Naše firma se specializuje na úpravy veškerých povrchů. Realizujeme pokládky koberců, PVC, laminátů, ale jsme schopni zajistit i pokládky ostatních druhů materiálů. Disponujeme vlastními četami podlahářů, kteří jsou dlouholetí zaměstnanci firmy a které denně vysíláme položit Vaše koberce, PVC i…


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace textilní podlahy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specialistů, kteří se věnují montáži a instalaci textilních podlah. Tyto odborníci mají bohaté zkušenosti a dokážou vám poradit s výběrem správného typu podlahy pro vaše potřeby. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou montáž textilních podlah v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat místní odborníky. S jejich pomocí získáte moderní a praktickou podlahu, která bude skvěle vypadat a bude vám sloužit mnoho let.