Montáž, instalace textilní podlahy – Východní Čechy

Montáž a instalace textilních podlah jsou v oblasti Východní Čechy velmi žádané. Tyto podlahy jsou oblíbené pro svou snadnou údržbu a moderní vzhled.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme Vám koberce, PVC, plovoucí a korkové podlahy, matrace, bytový textil, textilní galanterii. Dále nabízíme vestavěné skříně.

Poslat poptávku burdainteriery.cz 494 371 532

Specializovaná firma v oboru montáže sádrokartonových a minerálních podhledových konstrukcí, hliníkových podhledů a lehkých stavebně montážních prací.

Poslat poptávku gipsmont.cz 469 623 771

Naše firma se specializuje na úpravy veškerých povrchů. Realizujeme pokládky koberců, PVC, laminátů, ale jsme schopni zajistit i pokládky ostatních druhů materiálů. Disponujeme vlastními četami podlahářů, kteří jsou dlouholetí zaměstnanci firmy a které denně vysíláme položit Vaše koberce, PVC i…

Poslat poptávku brazda.cz 499 329 283

Montáž, instalace textilní podlahy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specialistů, kteří se věnují montáži a instalaci textilních podlah. Tyto odborníci mají bohaté zkušenosti a dokážou vám poradit s výběrem správného typu podlahy pro vaše potřeby. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou montáž textilních podlah v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat místní odborníky. S jejich pomocí získáte moderní a praktickou podlahu, která bude skvěle vypadat a bude vám sloužit mnoho let.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.