Montáž, instalace podlahových lišt – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specialistů na montáž a instalaci podlahových lišt. Tyto profesionály lze najít v různých firmách, které se specializují na tento druh práce.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MM PODLAHÁŘSTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Orel 245, Orel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montáží lin, PVC, koberců, plovoucích, laminátových, korkových a dřevěných podlah. V sortimentu najdete kusové koberce, přechodové lišty a podlahovou chemii. Renovace a opravy podlah - štěrkování, dřevotřískové a OSB desky.

2KJ MAX spol. s r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Hostovského 247, Hronov Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž zařízení pro domy, byty, kanceláře. Zajistíme vnitřní i venkovní okenní parapety, kompaktní, parapetní a kuchyňské desky, okna, dveře, plovoucí podlahy, nábytek (kancelářský i bytový). Parapety dodáme v dekorech kolekce Max.

3LoNo, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Jiráskova 24, Jičín Bezdlužná

Dodávka a montáž podlahových krytin.

4Mádle Roman - PALMARO

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
T. G. Masaryka 228, Ostroměř Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme dřevěné plotovky, balkónová prkna i celé ploty, plotové rýgle, obkladové palubky, dřevěné podlahy, hoblované pergálové hranoly, profilové a krycí lišty. Lisujeme dřevěné ekologické brikety bez přidaných pojiv. Montujeme dřevěné výplně plotů, pokládáme dřevěné palubkové podlahy.…

5Křičenský Ladislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Stíčany 99, Hrochův Týnec

Stavební a bourací práce. Možnost využít malířské a instalatérské služby: rekonstrukce bytů, rodinných domů, kanceláří, plotů, zateplení budov, malířské a natěračské práce, dekorativní nátěry a nástřiky interiérů i exteriérů z tuzemských i zahraničních materiálů dle vzorníků, mytí a nátěry fasád,…

6Turek Václav - podlahové centrum1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(26)
T.G.Masaryka 6, Lanškroun
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma byla založena roku 1995. První dva roky jsem pracoval sám, většinu produkce tvořila montážní truhlářská práce a dřevěné podlahy. Postupem času jsem zaměstnal podlaháře a začali jsme pokládat všechny podlahoviny: PVC, linoleum, koberce, korek, mozaiky, parkety, vlysy, prkna, plovoucí podlahy,…

7DOMAL s. r. o.- Interiérové dveře

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Medlešice 89, Chrudim
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodej, montáž a návrhy plastových a dřevěných oken a dveří, dýhovaných a prosklených dveří a zárubní. Prodej značkových dveří firmy Sapeli.

8STRNAD podlahy, dveře s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Rohovládova Bělá 143, Rohovládová Bělá
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodejna. Nabízíme koberce, PVC, vinylové podlahy, linoleum MARMOLEUM, laminátové podlahy BALTERIO, parkety, korkové podlahy, dřevěné podlahy MAGNUM, HOCO, samonivelační stěrky, obvodové a přechodové lišty. Prodej a montáž dveří PORTA-DOORS, BOULIT. Podlahářství.

9Ing. Zdeněk Zubr - Pila a střechy

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Boháňka - Votuz 15, Boháňka Bezdlužná

Pila a střechy Zdeněk Zubr – pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

10Jelínek Přemysl - Podlahářství

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Kaněrova 163, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Podlahářství Jelínek. Prodej a pokládání podlahových krytin a podlahovin. Nabízíme demontáž starých podlahových krytin, nivelizace podlah, pokládku koberců, plovoucích podlah, montáž ukončovacích lišt.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace podlahových lišt v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou montáž podlahových lišt, můžete se obrátit na některou z těchto firem v oblasti Východní Čechy. Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, včetně montáže a instalace podlahových lišt, a to v různých materiálech a stylech. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžete být jisti, že vaše podlahové lišty budou nainstalovány správně a bez problémů. Pokud tedy hledáte kvalitní montáž podlahových lišt v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat některou z těchto firem a získejte profesionální služby za rozumnou cenu.