Montáž, instalace kotlů na biomasu – Východní Čechy

Montáž a instalace kotlů na biomasu jsou v oblasti Východní Čechy stále více populární. Tento způsob vytápění je ekologický a zároveň úsporný.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Ermont spol.s.r o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 781, Hlinsko v Čechách Ověřená

Nabízíme zateplování objektů i dřevostaveb, výměna oken, instalace solárních systémů, tepelných čerpadel a kotlů na biomasu. Výstavba plynovodů a vodovodů. Dřevěná, plastová okna, instalace, rozvody vody, plynu, rodinné domy, dřevostavby, dřevěná, plastová okna, stavební práce, fasády, …

2ŠŤASTNÝ Robert - PLYNOTOP

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Husitská 599, Hostinné Bezdlužná

Dodáváme komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Dále se zabýváme montáží solárních systémů, centrálních vysavačů nebo montáží průmyslových plynovodů. Klademe důraz na zpětnou vazbu a kvalitu práce, zejména pak záruční a pozáruční servis. Stojí za námi více jak dvacetiletá praxe a mnoho…

3BALCAR vzduchotechnika, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Petříkovická 488, Trutnov - Poříčí Bezdlužná

Výroba a montáže průmyslové vzduchotechniky. Výroba teplovodních nízkotlakých kotlů na biomasu. Výroba ucelených výrobních řad transportních ventilátorů a mechanických odlučovačů. Široké použití nejen v dřevozpracujících podnicích, ale i jinde v průmyslu po celé ČR i na Slovensku.

4PROPULS SOLAR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Načešice 3, Načešice Bezdlužná

Výroba, montáž a prodej solární techniky a kotle na biomasu, solární kolektory.

5Kadlec Michal1 pobočka

Zpracovaní posudků pro dotace. Projektování inženýrských sítí (plynovodů, vodovodů a kanalizace), kotelen, vytápění, alternativních zdrojů tepla (solar, tepelná čerpadla), zdravotní techniky. Inženýrská, obchodní a montážní činnost.

6Automatické kotle Greeneco

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Kbelnice u Jičína 86, Jičín Bezdlužná

Firma Greeneco, se mnoho let zabývá výrobou automatických kotlů na tuhá paliva pro vytápění obytných domů a komerčních objektů. Zabýváme se prodejem automatických kotlů jejich servisem a odborné montáži.

7Javůrek - Soltechnik

Naší hlavní činností jsou montáže a prodej vodoinstalatérské a topenářské techniky, solárních kolektorů, tepelných čerpadel, kotlů na biomasu a zateplovacích systémů obytných domů. Dále provádíme veškeré práce ve stavebnictví včetně zemních prací.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace kotlů na biomasu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, můžete se obrátit na odborníky s dlouholetou praxí v oboru. Nabízejí kompletní služby včetně poradenství, návrhu a samotné montáže. Díky nim můžete mít vlastní zdroj tepla, který vám ušetří nemalé peníze a zároveň přispěje k ochraně životního prostředí.