Montáž, instalace domovních zvonků – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1BOHA Elektro s.r.o.

Nabízíme opravu, servis a montáže elektroinstalací, elektrických a elektronických strojů a přístrojů. Jsme partnerem společnosti Jablotron. Instalujeme zabezpečovací, přístupové či anténní systémy. Zajišťujeme montáž LED osvětlení, návrh a realizace drátových i bezdrátových datových sítí.

2Janků Michal - Elimax

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dětřichov u…, Dětřichov u…

Provádíme revize, opravy, rekonstrukce, instalace a montáže elektro silnoproud i slaboproud, hromosvody (LPS) pro všechny subjekty.

3ELMONT DPU, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Starý Dvůr 38, Třemošnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování elektromontážních prací od projektu až po realizaci a provádění revizí elektrických zařízení. Též poskytujeme elektromontážní práce pro průmysl. Také provádíme revize elektrických zařízení, opravy a převíjení elektromotorů do 100 kW. Realizujeme domovní přípojky, rozvody zvonků,…

4Zavřel Aleš - garážová vrata, brány

Zámrsk 156, Zámrsk Bezdlužná

Nabízíme stavební a elektromontážní práce, elektro instalace, zabezpečení domů, objektů Jablotron. Montujeme brány a garážová vrata HÖRMANN. Stavba a montáž plotů. Kovovýroba, zámečnictví, kovářství dodá kovářské prvky, zábradlí, schodiště, mobiliář.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace domovních zvonků v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Montáž, instalace domovních zvonků najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.