Modernizace kotelen – Východní Čechy

Modernizace kotelen je v oblasti Východní Čechy stále častějším tématem. Majitelé domů a bytů si uvědomují, že modernizace kotelen může přinést mnoho výhod.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Havlík Miroslav - INTOS- čištění kanalizací, havarijní služba

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Sadová 34, Nechanice

Voda, topení, plyn. Prodej, montáž, výjezdní servis, havarijní služba.

2Paur Bohumil - REGAS

Provádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajišťujeme projekty, montáže, opravy, rekonstrukce a servis - ústřední vytápění, kotle, kotelny, sanitární technika, rozvody vody, plynu, kanalizace. Revize plynových zařízení.

3Popelka Aleš - AP INSTALACE

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Kamenice 2 , Dobruška Bezdlužná

Montáže vodoinstalací, ústředního vytápění, solárních systémů a tepelných čerpadel. Rekonstrukce koupelen na klíč.

4R. O. K. 93 spol. s r. o.2 pobočky

Modernizace, opravy a údržba kotlů, kotelen a výměníkových stanic, školení obsluh. Dodávky, montáže, izolace parovodů a horkovodů. Provádění zámečnických prací.

5GT-Progres s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Petříkovická 472, Trutnov

Provádíme modernizace kotelen a výměníkových stanic. Zabýváme se výstavbou a opravou fluidních kotlů. Zajišťujeme montáže i opravy parních turbín, armatur a ventilů. Dále realizujeme rekonstrukce rozvodů tepla, revize tlakových zařízení. Nabízíme svářečské kurzy.

6STAVER Luže s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Žižkova 393, Luže Bezdlužná

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních staveb, zejména pak výstavbou rodinných domů na klíč, kompletními rekonstrukcemi, modernizacemi stavebních objektů, stavební údržbou objektů, prováděním zemních prací, řezáním živičných povrchů, dovozem písku, kameniva. STAVEBNINY LUŽE : ve stavebninách…

7Vašata Jan Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podhomolí 1706, Choceň

Zpracování kompletních projektů staveb - zadání staveb, studií, posudků a nabídek na dodávky staveb v oborech - technická zařízení budov, vytápění, plynoinstalace, zdravotní technika, větrání.


Firmy v dalších lokalitách


Modernizace kotelen v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Nové kotly jsou energeticky úspornější a šetrnější k životnímu prostředí. Navíc modernizace kotelen může snížit náklady na vytápění a zvýšit komfort bydlení. V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na modernizaci kotelen. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro modernizaci kotelen, v oblasti Východní Čechy určitě najdete mnoho kvalitních firem.