Moderní, designové, luxusní vázy – Východní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Vladimír Morčinko - Tiskárna Rege

Nádražní 460, Opočno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme moderní produkční tiskárna a grafické studio, která působí na trhu od roku 1994. Zabýváme se zejména výrobou tiskovin letáky, vizitky, katalogy, pozvánky, pohlednice, svatební oznámení ... a nabízíme i další grafické a reklamní služby grafické návrhy tiskovin, návrhy log a značek ...

2DITES - VÁHY spol. s r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Suchovršice 168, Úpice Bezdlužná

Nabízíme průmyslové váhy jejich výrobu a prodej, dále váhy, váhové systémy pro dávkování sypkých a kapalných materiálů. Dodáváme zařízení pro plnění pytlů a velkoobjemových vaků BIG-BAG. Rekonstrukce, výroba, servis, kalibrace vah a vážících systémů.

3STOZA s. r. o.

Zabýváme se výrobou strojů a zařízení pro zpracování sypkých hmot. Granulátory, váhy, míchačky, šrotovníky, dopravníky.

4ROTTER Josef - Váhy - ROSE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 576, Sezemice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme silniční váhy, mostní váhy, váhová zařízení a odvažovací systémy. Poskytujeme poradenství v oboru modernizace mechanických vah.

5Vitíková Lucie - Květinové studio Vital

4.9
★★★★★
★★★★★
(103)
Svitavská 1814/2, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Květinové studio Vital Hradec Králové se specializuje na aranžování květin v moderním pojetí, proto používáme do dekorací moderní sušinu a jiné trendové doplňky. Květinové dekorace a kytice ze studia Vital se vyznačují originalitou, neustálým sledováním nejnovějších floristických trendů a svojí…

6K-MONT Klváček Jan

Nabízíme prodej, servis a montáž kompletního zařízení pro skladování a pneumatický transport mouky v pekárnách. Přestavba starých typů sil na moderní způsob transportu mouky.

7KYTIČKY FANTASIE

náměstí T. G.…, Holice
Dnes už má zavřeno

Jsme moderní květinářství Kytičky Fantasie, ve kterém najdete řezané květiny, dekorace, vázané květiny a mnoho dalšího.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní, designové, luxusní vázy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Moderní, designové, luxusní vázy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.