Mobilní lešení – Východní Čechy

Mobilní lešení je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají flexibilní a snadno přenosné řešení pro své stavební projekty v oblasti Východní Čechy. Tento typ lešení je vyroben z lehkých materiálů, což zajišťuje snadnou manipulaci a rychlou montáž.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1TEROM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kladruby 74, Chlumec nad Cidlinou Bezdlužná

Výroba kovových dílů, konstrukcí a svařenců podle specifikace zákazníka včetně povrchových úprav. Výroba zařízení pro ustájení koní. Výroba školních šaten a školního nábytku.

2PACLÍK, s.r.o.5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Dubenec 191, Dubenec
Dnes už má zavřeno

Provozujeme velkoobchod železářství, nářadí a nástrojů, stavební mechanizace. Prodáváme zednické, malířské a zahradní nářadí, spojovací materiál, ochranné pracovní pomůcky, míchačky ALTRAD LESCHA, míchadla COLLOMIX, stavební a zahradní techniku ATIKA, stavebniny.

3RHD, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská třída 16, Hradec Králové Bezdlužná

Jsme půjčovna stavební mechanizace - stavební výtahy, vrátky, shozy suti, lešení, mobilní oplocení, kompletní zařízení stavenišť. Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství, provádíme izolace plochých střech a teras, výškové práce a nátěry.

4Půjčovna stavebních strojů, mechanizace a nářadí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
717/717 28. října, Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovnou se zabýváme od roku 1993. V Holicích byla půjčovna otevřena v roce 2011, díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru jsme schopni zrealizovat všechny Vaše požadavky. Zajišťujeme půjčování nářadí a stavební mechanizace a lešení včetně dopravy na Vámi určené místo, servis stojů značek BOMAG,…

5Brka - LIFT servis s. r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Nepasice 90, Třebechovice pod… Bezdlužná

Společnost Brka–LIFT servis s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a revizemi montážní a zdvihací techniky pro firmy zabývající se vzduchotechnikou, montážemi vratových systémů, výstavní firmy, pokrývače, stavební firmy a další firmy. Další částí našeho obchodního programu jsou pojízdné hliníkové…

6Petr Stodola - půjčovna lešení

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
K Vápence 975, Pardubice Bezdlužná

Půjčovna a prodej profi mobilního lešení a žebříků.

7Profi-BAU Chrudim, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní Bezděkov 6, Dolní Bezděkov Bezdlužná

Specializujeme se na prodej stavební techniky. Nabízíme bádie koše na beton, kontejnery, manipulační kleště, paletové vidle, pracovní klece, přídavná zařízení pro VZV, mobilní oplocení, ploty a lávky, shozy na suť, plošiny a lešení, vibrační a zhutňovací techniku, míchačky a další.

8Mrkvička Jan - Půjčovna lešení

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Větrníku 1290, Chrudim Bezdlužná

Pronájem mobilních hliníkových věží zn. Boss, trubkového lešení, Haki lešení, rámové lešení zn. Rux, stropních stojek a podpěr pod strop zn. Peri a stavební kozy pozinkované, shozy na suť zn. Lescha. Nakládka a vykládka zdarma.


Firmy v dalších lokalitách


Mobilní lešení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky své mobilnosti je možné ho snadno přemístit na jiné místo, což je ideální pro projekty, které vyžadují časté přesuny. Mobilní lešení je také velmi bezpečné a stabilní, což zajišťuje bezproblémový průběh vašeho projektu. V oblasti Východní Čechy je mobilní lešení stále populárnější volbou pro stavebníky, kteří hledají efektivní a spolehlivé řešení pro své projekty. Pokud hledáte kvalitní mobilní lešení v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám pomohou s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby.