Malosériové výroby v zámečnictví – Východní Čechy

Malosériová výroba je specializací zámečnictví v oblasti Východní Čechy. Tento typ výroby se zaměřuje na výrobu menších sérií kovových výrobků, které jsou často unikátní a na míru zákazníkovi.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1LV KOVO s.r.o.

Provádíme kovoobráběčské a zámečnické práce, sériovou i kusovou výrobu dle výkresové dokumentace.

2Kovovýroba Hodaň a Teplý s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Hostovice 151, Pardubice Bezdlužná

Zakázková a malosériová výroba ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků určených převážně pro stavebnictví.

3Pařízek Jaroslav - zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Padolí 296, Hronov-Zbečník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka zámečnických prací a kovovýroby.

4Tobolka Rudolf - KOVOVÝROBA RT

Zabýváme se kovovýrobou, obráběním na velkoplošném frézovacím zařízení, svařováním hliníku a zakázkovými zámečnickými pracemi.

5PRO - METAL D spol. s r.o.

Doubravice 153, Doubravice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kovovýroba na zakázku. Výroba vrat a dveří na zakázku. Stříhání plechů, ohraňování plechů, vrtání, lisování, sváření a řezání plamenem. Malosériová výroba.

6SERVICE-SOLUTION s.r.o.

Chrtníky 57, Přelouč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SERVICE-SOLUTION s.r.o., se sídlem Chrtníky 57, 535 01, Přelouč, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41102, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Pavliš Jiří, Ing. - KOVOVÝROBA

Zakázková maloseriová i kusová strojní výroba dílců. Zakázková montáž hydraulických agregátů. Malosériová i kusová zámečnická výroba. Veškeré opravy strojního zařízení a dílců dle požadavků zákazníků.


Firmy v dalších lokalitách


Malosériové výroby v zámečnictví v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky malosériové výrobě je možné dosáhnout vysoké kvality výrobků a zároveň ušetřit na nákladech. V oblasti Východní Čechy je mnoho zámečnických firem, které se specializují právě na malosériovou výrobu. Tyto firmy disponují moderní technologií a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou schopni vyrobit výrobky na vysoké úrovni. Pokud hledáte kvalitní a unikátní kovové výrobky, obraťte se na zámečnickou firmu v oblasti Východní Čechy, která se specializuje na malosériovou výrobu.