Magistrát města – Východní Čechy

Magistrát je orgán města, který má na starosti správu a řízení městských záležitostí. V oblasti Východní Čechy se nachází magistrát, který se snaží zlepšovat kvalitu života obyvatel města.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1JESLE ORLICKÁ - Hradec Králové

Švendova 1129, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cílem sdružení je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu a péče dětí umístěných v jeslích Orlická, zlepšení materiálního vybavení jeslí, příprava a organizace volnočasových aktivit pro děti a jejich rodiče. Poskytujeme celodenní komplexní péči o děti zpravidla ve věku od jednoho do tří let v době, kdy o…

2Magistrát města Pardubice10 poboček

Magistrát města Pardubic poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu. Na našem úřadě můžete taktéž využít služby Czech POINT. Na našich pracovištích samozřejmě vedle klientů objednaných po internetu obsluhujeme též klienty, kteří přijdou na…

3Magistrát města Hradec Králové1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Československé…, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Magistrát podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku. Také spravuje město.


Firmy v dalších lokalitách


Magistrát města v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Magistrát má na starosti například výstavbu a údržbu městské infrastruktury, správu veřejných prostranství a ochranu životního prostředí. Díky magistrátu se město stává příjemným a bezpečným místem pro život. Pokud hledáte informace o městských záležitostech v oblasti Východní Čechy, magistrát je tím pravým místem, kde najdete vše potřebné.