Kukuřice na siláž, zrno – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Loučná - Dašice, a.s.

2.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého 485, Dašice v Čechách Bezdlužná

Společnost Loučná - Dašice, a.s. je společnost, která se nachází v rovinaté krajině Polabské nížiny. Hospodaří a provozuje činnost v katastrálních územích Dašice, Lány u Dašic, Sezemice, Velké Koloděje, Zminný a dalších v kraji Pardubickém. V současné době je společnost Loučná - Dašice, a.s.…

2Zemědělské družstvo Ostaš

ZD Ostaš Žďár nad Metují - nabídka produktů rostlinné a živočišné výroby. Pěstování a prodej brambor, chov skotu. Robotická stáj.

3Kadeřávek Jiří - Farma Věkoše3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Na Kopečku 334/2, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se specializuje na chov a prodej krůt, brojlerových kuřat, kuřic a prodej vajec. Upřednostňujeme chovy se střední kapacitou z ověřených chovů a líhní s pravidelným veterinárním dozorem a řádnou vakcinací. Používáme rostlinné krmné směsi vlastní výroby s garancí absence moučky…

4Agro Jasenná v.o.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasenná 308, Jasenná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obděláváme celkem 840 ha půdy a zabýváme se rostlinnou výrobou - krmné komodity - pšenice, ječmen krmný, triticale, kukuřice. Velkoobchod, maloobchod.

5Rostlinná výroba Rokytno

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Rokytno 163, Rokytno Bezdlužná

Nechte se přesvědčit o kvalitě soukromého zemědělství. Náplní naší činnosti je pěstování a prodej zemědělských produktů. Máme trvalý zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní zemědělské produkty, stále zlepšovat a rozšiřovat své služby.

6HNG - Czech, s.r.o.1 pobočka

Pěstování ozimé řepky, pšenice a kukuřice na zrno.


Firmy v dalších lokalitách


Kukuřice na siláž, zrno v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Kukuřice na siláž, zrno najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.