Kubatury, objem zemních prací – Východní Čechy

Kubatura, objem, zemní práce - to jsou klíčová slova, která jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Kubatura se týká objemu stavebních objektů, které se v této oblasti staví.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Geodézie Východní Čechy spol. s.r.o.

Zemědělská 1091, Hradec Králové
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti geodézie. Provádíme geometrické plány, vytyčování staveb, mapové podklady, vytyčování pozemků, majetkoprávní přípravu staveb a řadu dalších služeb. Využijte naše geodetické práce. Máme 30 let zkušeností v oboru.

2Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Legionářská 563, Dvůr Králové nad…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti geodézie. Specializujeme se na geometrické plány, vytyčování hranic pozemků, inženýrskou geodézii včetně vytyčování staveb a mapové podklady. Máme za sebou desítky let praxe a celou řadu úspěšných projektů.

3GEODÉZIE - Rondzík Imrich Ing.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Široká 3, Chrudim Bezdlužná Ověřená

Naše geodetická kancelář nabízí komplexní geodetické služby a práce. Nabízíme geometrické plány, vytyčování hranic pozemků, zhušťování bodového pole, odborné konzultace a poradenství, inženýrská geodézie, mapování. Dále poskytujeme speciální geodézii, kubatury, sledování posunů a další služby.

4Geodézie Česká Třebová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 297, Česká Třebová
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Geodetické práce, práce v katastru nemovitostí, dělení pozemků, zaměřování staveb pro zápis do KN, zaměřování rozestavěných staveb pro získání hypotéky, pro vyznačení věcného břemene, vytyčení vlastnických hranic, vyměřování pozemků pro stavbu, pozemkové úpravy.


Firmy v dalších lokalitách


Kubatury, objem zemních prací v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Objem zase souvisí s množstvím materiálu, který se používá při výstavbě. Zemní práce jsou nezbytné pro přípravu terénu a vytvoření základů pro stavby. V oblasti Východní Čechy je tedy velký důraz kladen na kvalitní a efektivní zemní práce, které jsou klíčové pro úspěšnou výstavbu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele zemních prací v oblasti Východní Čechy, určitě se zaměřte na firmy, které mají bohaté zkušenosti a moderní techniku. S takovým partnerem budete mít jistotu, že vaše stavba bude stát na pevných základech a bude mít optimální kubaturu a objem.