Kontrolní interní vyšetření – Východní Čechy

Kontrolní interní vyšetření je proces, kterým se zajišťuje, že organizace dodržuje stanovené postupy a pravidla. Tento proces se provádí interně, tedy v rámci organizace, a má za cíl minimalizovat rizika a zlepšit efektivitu a efektivnost činností.

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

6PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8ZP - TECH, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme velký výběr nejrůznějších pomůcek jako lůžka, chodítka, invalidní vozíky, lůžka, matrace, hrazdy, toaletní křesla, vanové sedačky, madla, schůdky, zástěny... Doprava pomůcek domů.

9VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA TŘEBEŠ

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Příčná 168/5, Hradec Králové Bezdlužná

Poradenství, prevence, interní vyšetření včetně laboratorních, rentgenologie, stomatologie, chirurgie měkkých tkání, gynekologie, laserterapie atd.

10Smíšek Pavel, MVDr. - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Jižní 1991, Hořice
Otevřeno do 18:00

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Vakcinace a preventivní prohlídky, interna, chirurgie, rentgen, sono, čipování a výdej pasů, prodej klinických diet a krmiv. Ambulantní laboratoř pro běžná vyšetření. Výjezd a pohotovost telefonicky.


Firmy v dalších lokalitách


Kontrolní interní vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Kontrolní interní vyšetření se skládá z několika kroků, které zahrnují:

1. Plánování - v této fázi se stanoví cíle a rozsah vyšetření. Plánování zahrnuje také výběr metod a technik, které budou použity při vyšetření.

2. Provádění - v této fázi se provádí samotné vyšetření. To zahrnuje sběr dat, analýzu a hodnocení výsledků.

3. Zpracování výsledků - v této fázi se zpracovávají výsledky vyšetření a připravuje se zpráva s doporučeními pro zlepšení.

4. Implementace doporučení - v této fázi se implementují doporučení z vyšetření a provádí se opatření k minimalizaci rizik a zlepšení efektivity a efektivnosti činností.

Kontrolní interní vyšetření se provádí v různých typech organizací, včetně firem, neziskových organizací a veřejného sektoru. v oblasti Východní Čechy se kontrolní interní vyšetření provádí pravidelně, aby se zajišťovala transparentnost a efektivita činností.

V rámci kontrolního interního vyšetření se zkoumají různé oblasti, jako jsou finance, lidské zdroje, informační technologie, nákupy a další. Cílem je zjistit, zda organizace dodržuje stanovené postupy a pravidla a zda jsou činnosti prováděny efektivně a efektivně.

V rámci kontrolního interního vyšetření se používají různé metody a techniky, jako jsou dotazníky, rozhovory, analýza dokumentů a další. Tyto metody a techniky se vybírají v závislosti na cílech a rozsahu vyšetření.

Kontrolní interní vyšetření je důležitý proces, který pomáhá organizacím minimalizovat rizika a zlepšit efektivitu a efektivnost činností. v oblasti Východní Čechy se kontrolní interní vyšetření provádí pravidelně, aby se zajišťovala transparentnost a efektivita činností.