Komerční interiéry na míru – Východní Čechy

Komerční interiéry na míru jsou specialitou pro oblast Východní Čechy. Tento typ interiéru je navržen tak, aby splňoval potřeby a požadavky zákazníka.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1MADO - VÝROBA A PRODEJ NÁBYTKU1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Trčkova 1534, Rychnov nad Kněžnou Ověřená

MADO je značka výrobce zakázkového nábytku s vlastním design studiem, patnáctiletou zkušeností, týmem kvalitních lidí, smyslem pro poctivé řemeslo, spolehlivými obchodními partnery a moderní technologií výroby.

2PROGRESS INTERIOR s.r.o.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pardubická 178, Chrudim Bezdlužná

Zajistíme návrhy a projekty interiéru včetně 3D vizualizace. Interiérové služby na klíč. Zapůjčíme nábytek.

3Trona s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 119, Pardubice Bezdlužná

Zakázkového truhlářství. Komplexní truhlářská výroba. Nabízíme atypické interiérové výrobky.

4STORY DESIGN, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Moravská 949, Litomyšl Bezdlužná

Společnost STORY DESIGN byla založena v roce 1995 v Litomyšli, kde má stále své administrativní sídlo i výrobní prostory. Jsme akciovou společností rodinného charakteru. Zabýváme se designem, výrobou a instalací komerčních atypických interiérů a produktů na podporu prodeje. Našimi dlouhodobými…

5AIMEX s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Stavařov 89, Pardubice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Aimex s.r.o. je výhradní dodavatel jedinečných koženek SKAI, které se používají jako potahový materiál na čalouněný nábytek v privátních i komerčních objektech. Nově nabízíme také kvalitní vinylové podlahy Click and Joy.

6KB Rekon

Zabýváme se výstavbou nových prodejních prostor, komerčních provozů a nových obchodních jednotek. Nabídka stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč.

7KXN CZ, s.r.o.- Výrobce učeben

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Říčařova 611/30, Hradec Králové
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Divize odborných učeben, laboratoří, poslucháren a komplexní vybavení škol firmy KXN CZ, s.r.o. se specializuje na návrhy celkového řešení, výrobu a montáž odborných učeben, laboratoří, poslucháren, multimediálních učeben, učeben počítačových, jazykových učeben, specializovaných pracovišť a další…

8DanBi s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sruby 13, Sruby
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Výroba a montáž dveří, nábytku, schodů a kuchyňských linek. V naší nabídce máme standardní, posuvné i bezfalcové dveře. Schody vyrábíme obkládané i samonosné v přímém, lomeném i točitém tvaru. Dodáváme kompletní interiérový nábytek.

9TAPO LIVING s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jiřího Potůčka 260, Pardubice

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

10Truhlářství Sodomka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Chrast u Chrudimi, Horka - Hlína 60 Bezdlužná

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou truhlářských prací včetně povrchových úprav a montáží dodávaných výrobků. Vyrábíme z deskových materiálů, masivu i z jejich vzájemných kombinací. Hledáte-li truhlářství, které nabízí kvalitní práci a má bohaté zkušenosti v oboru, pak je zde pro Vás SODY -…


Firmy v dalších lokalitách


Komerční interiéry na míru v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Komerční interiéry na míru jsou ideální pro podniky, které chtějí vytvořit unikátní a profesionální prostředí pro své zákazníky. Tyto interiéry jsou navrženy tak, aby byly funkční a esteticky příjemné. Komerční interiéry na míru jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho. Pokud hledáte komerční interiéry na míru v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na naše zkušenosti a odbornost. Firmy se specializují na výrobu a instalaci komerčních interiérů na míru a máme mnoho spokojených zákazníků. Kontaktujte některou z firem a rádi vám pomůžeme s vaším projektem.