Hydraulické brzdy – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AUTOCAPITAL CHRUDIM

3.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Pardubická 179, Chrudim
Otevřeno od 8:00

Hlavní činnosti naší firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové automobily všech značek. Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme přípravu vozidel na STK, 3D geometrii, vyrábíme a opravujeme brzdové trubky, věnujeme se servisu vozů včetně…

2AUTO SLAVÍČEK s.r.o4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(46)
O. Nejedlého 223, Hlinsko
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se prodejem náhradních dílů, autodílů, příslušenství a doplňků. Dovážíme a prodáváme výfuky a veškeré příslušenství k nim. Nabízíme brzdové a palivové systémy, elektroinstalace, motorové díly, provozní kapaliny, oleje a další. Prodáváme výrobky značek Champion, Protechnic,…

3DAKO-CZ, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Budovatelů 323, Třemošnice Bezdlužná

Společnost DAKO-CZ, a.s. se zabývá vývojem, výrobou a servisem brzdových systémů pro kolejová vozidla. Naší společnost naleznete ve městě Třemošnice. Vyrábíme pneumatické brzdové systémy pro lokomotivy, železniční osobní a nákladní vozy, příměstské jednotky a vozy metra. Součástí výrobní náplně je…

4KTR CR, spol. s r.o.

Naše společnost se stala jedním z mála výrobců spojek na světě s vlastní globální obchodní a servisní sítí, s vlastními odborníky a s vlastním výzkumem a vývojem. Zaměřujeme se na brzdové systémy, upínací pouzdra, hydraulické komponenty, pojistné spojky a mechanické pohony.

5MOTOSLUŽBY CHRUDIM s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(97)
Na Ostrově 759, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výhradní dovozce,velkoobchod,maloobchod: -oleje Denicol pro ČR** a SR**. Prodej,servis,leasing: -skútry Peugeot -náhradní díly -motoshop,nové moto -motobazar -přilby,oblečení a příslušenství -dětská elektrovozítka PEG-PEREGO.

6LANGHAMER s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Trstěnická 932, Litomyšl Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej náhradních dílů pro nákladní auta, přívěsy, traktory Zetor a vozidla Multicar. Naleznete u nás brzdy, podvozky, chladiče, regulátory tlaku, brzdové válce, ventily ruční brzdy, podstavce sedaček, startéry, alternátory, tachografy, převodníky, rozvaděče a spojky.

7NADAS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(45)
Lhota pod Libčany…, Lhota pod Libčany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Servis užitkových, nákladních a přípojných vozidel. Prodej náhradních dílů.

8H B H spol. s r. o.

Opravy a servis nákladních automobilů, kontrola brzd, montáž omezovačů rychlosti, autolakovna, výměna olejů, záruční a pozáruční servis hydraulických zařízení, úpravy přepravníků dobytka, návěsů a tahačů.

9ADIP, spol. s r.o.15 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Koutníkova 272/39, Hradec Králové Bezdlužná

Opravy a servis motorových vozidel. Příprava na STK, opravujeme klimatizace, brzdy, řízení, vzduchového pérování, výfuky, hydraulických systémů atd.


Firmy v dalších lokalitách


Hydraulické brzdy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Hydraulické brzdy najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.