Hematologické vyšetření – Východní Čechy

Hematologické vyšetření je diagnostický test, který se používá k posouzení zdravotního stavu pacienta. Tento test se zaměřuje na krevní buňky a jejich funkce.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

2MVDr. Novotný Luděk - veterinární lékař

4.8
★★★★★
★★★★★
(82)
Školská 1106, Žamberk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby veterinární kliniky od běžných, jako jsou vakcinace, odčervení, ošetření uší, drápků, análních žlázek, čipování, ale i vyšetření a zákroky v oblasti dermatologie, gynekologie, chirurgie, neurologie, oftalmologie, stomatologie, urologie a ortopedie s využitím vlastního RTG…

3AXIS - CZ Hradec Králové, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Edvarda…, Hradec Králové Bezdlužná

Odběry krve, biochemická a hematologická vyšetření.

4VISLAB s.r.o.

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

VISLAB je společnost provozující biochemickou, imunologickou a hematologickou laboratoř, která provádí vyšetření z krve, séra, moče, plasmy a stolice. Provoz laboratoře klinické biochemie. Odběrová doba: PO-PÁ 7.00 - 9.30 hod.

5Medika Hradec Králové, s.r.o.6 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Riegrovo nám. 914, Hradec Králové

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu.Je zaměřena na léčbu ambulantního typu, prevence a závodní preventivní péči, včetně vstupních a preventivních prohlídek zaměstnanců železniční a silniční dopravy (vyšetření řidičů - EEG,neurologické, psychologické). Součástí polikliniky je i lékárna …

6VETOPET, s.r.o. veterinární klinika

4.7
★★★★★
★★★★★
(434)
Žižkova 871, Pardubice
Otevřeno od 8:00

Komplexní služby v péči o zdraví malých zvířat. Zaměřujeme se též na choroby exotických zvířat. Důraz klademe na individuální a citlivý přístup k pacientům. Naši práci se snažíme provádět v souladu s aktuálním stupněm znalostí ve veterinární medicíně.

7Veterinární klinika Heřmanův Městec

4.9
★★★★★
★★★★★
(247)
Nový dvůr 993, Heřmanův Městec Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Řešíme zde zdravotní problémy koní, psů, koček a drobných savců. Dále provádíme chirurgii, ortopedii, laboratorní vyšetření, interní medicínu, vyšetření koně při koupi. Též nabízíme moderní digitální ultrazvuk,rentgen a gamma kameru. Zajistíme biochemii a…

8Veterinární klinika - MVDr. Miroslav Šperlich1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Lidická 355, Lanškroun -… Bezdlužná

Veterinární klinika se zaměřením na choroby a preventivní činnost v chovech velkých a malých zvířat zahrnující ordinaci, dva operační sály, místnost pro hospitalizaci pacientů a velkou čekárnu. Mezi nejdůležitější poskytované služby patří: RTG, USG, EKG, koprologické, dermatologické,…

9MVDR. ALEŠ RENÁT - Veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(53)
Jedlová 241, Jedlová
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajištění veterinární péče včetně pohotovostní služby v preventivních a medicínských úkonech při léčbě zvířat. Malá zvířata ošetřujeme denně v odpoledních hodinách od 15.00-17.00 hod. Mimo ordinační dobu po individuální domluvě.

10MeDiLa spol. s r.o.7 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(48)
Štrossova 239, Pardubice
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

MeDiLa spol. s r.o. je česká síť klinických laboratoří poskytujících komplexní laboratorní diagnostiku a servis především pro lékaře, zaměstnavatele, ale i jednotlivce. Fungujeme již od roku 1995. Nabízíme služby v celé šíři odbornosti laboratorní medicíny: imunologie, imunochemie, biochemie, …


Firmy v dalších lokalitách


Hematologické vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Hematologické vyšetření může být provedeno z různých důvodů, jako například pro kontrolu zdravotního stavu, pro diagnostiku nemocí nebo pro sledování účinnosti léčby.

Hematologické vyšetření se provádí odběrem krve z žíly v paži. Krev se poté odešle do laboratoře, kde se provede analýza. Výsledky hematologického vyšetření mohou poskytnout informace o počtu a stavu krevních buněk, jako jsou červené krvinky, bílé krvinky a krevní destičky.

Výsledky hematologického vyšetření mohou být ovlivněny různými faktory, jako jsou stres, fyzická aktivita, strava a užívání léků. Proto je důležité informovat lékaře o jakýchkoliv změnách v životním stylu nebo užívání léků před provedením testu.

v oblasti Východní Čechy se hematologické vyšetření provádí v místní nemocnici. Pacienti se mohou objednat na vyšetření prostřednictvím telefonu nebo osobně na recepci nemocnice. Výsledky testu jsou obvykle k dispozici do několika dnů a jsou zaslány pacientovi nebo jeho lékaři.

Hematologické vyšetření může poskytnout důležité informace o zdravotním stavu pacienta. Pokud jsou výsledky testu abnormální, může být nutné provést další testy nebo zahájit léčbu. V některých případech může být hematologické vyšetření součástí pravidelného zdravotního vyšetření, aby se zajistilo, že pacient zůstává zdravý.

Důležité informace o hematologickém vyšetření:

1. Hematologické vyšetření se provádí odběrem krve z žíly v paži.

2. Výsledky testu mohou poskytnout informace o počtu a stavu krevních buněk.

3. Výsledky testu mohou být ovlivněny různými faktory, jako jsou stres, fyzická aktivita, strava a užívání léků.

4. v oblasti Východní Čechy se hematologické vyšetření provádí v místní nemocnici.

5. Výsledky testu jsou obvykle k dispozici do několika dnů a jsou zaslány pacientovi nebo jeho lékaři.