Gufera – Východní Čechy

Gufery jsou nezbytnou součástí mnoha průmyslových aplikací v oblasti Východní Čechy. Tyto těsnicí prvky slouží k uzavření mezer mezi dvěma pohybujícími se částmi stroje a zabraňují úniku kapalin nebo plynu.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1LANGHAMER s.r.o.

Trstěnická 932, Litomyšl
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej náhradních dílů pro traktory a nákladní automobily. Nabízíme náhradní díly Avia, Tatra, Liaz, MTS, náhradní díly Karosa, Scania, Man nebo náhradní díly Zetor, multicar a náhradní díly Volvo.

2LOPLE sdružení

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Staré poště 2880, Pardubice
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej ložisek a příslušenství. Nabídka autoložisek a ložiskových těles. Dodávky gufer, kroužků a klínových řemenů.

3ČIHÁK DAVID

Prodej příslušenství a náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, autosvětla, upínací technika. Náhradní díly na babety, pionýry.

4LOGO LOŽISKA - Gufera - Slavíková Irena

Úlibice 76, Úlibice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodáváme ložiska, jehly, válečky, kuličky a lepidla LOCTITE. Vyrábíme a opravujeme tlakové hadice všeho druhu. Prodej a servis malé zahradní techniky značky Stiga.

5VK LOŽISKA s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Koutníkova 260, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme ložiska WD, Timken, NSK, IKO, lineární techniku, gufery, řemeny a řetězy. Nabízíme lepidla a tmely, plastická maziva a oleje, silentbloky, pojezdové kladky či rychlospojky. Dále se zaměřujeme na chladící kapaliny a řezné oleje, montážní pomůcky, pojistné kroužky a další výrobky.

6MATERIA, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Ležánkách 260, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ložiska valivá všech typů a rozměrů tuzemské, dovozové automobilová pro zemědělskou techniku - příslušenství k ložiskům matice, podložky, upínací a stahovací pouzdra, ložisková tělesa - valivá tělíska kuličky, válečky, jehly.

7EXVALOS spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Dobrovského 367, Lanškroun
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Náš e-shop nabízí valivá ložiska, kluzná ložiska, lineární vedení, kuličkové a trapézové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, mazací lisy, mazničky, řemenice, segerovky, řetězy a řetězová kola, stahováky ložisek, lepidla, pouzdra KU KX, teploměry, endoskop, indukční ohřívač, termovizní…

8Nekvinda - Zemědělská technika, a.s.11 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 2133/36, Svitavy Bezdlužná

Oficiální dealer traktorů Zetor a zemědělské techniky. Dodáváme náhradní díly Zetor, ZTS, pneumatiky pro zemědělské stroje, pneumatiky pro stavební techniku, autobaterie a akumulátory SZNAJDER. Pobočky po celé ČR. Doručení pneu zdarma, do 24 hodin. Prodej rotačních žacích strojů a náhradních dílů…

9AHRA Motors, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Náhon 253/58, Hradec Králové Bezdlužná

Naše společnost je špičkou na trhu v opravách motorů. Nabízíme profesionální servis ve všech oblastech oprav motorů. Písty, pánve, motorová těsnění, gufera, hlavy válců, vačkové hřídele, zdvihátka, ventily, vahadla. Provoz pneuservisu.

10SEGMENT Industries, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Val 80, Dobruška
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Dodáváme ložiska, těsnící prvky, řemeny, řetězy, gufera, manžety, lineární techniku, mazací techniku a maziva všech typů. Nabízíme velkoobchod, maloobchod, poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Gufera v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Gufery jsou vyrobeny z různých materiálů, jako jsou pryže, silikon nebo teflon, a jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Při výběru gufer je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou teplota, tlak a chemická odolnost. Správně zvolené gufery mohou výrazně snížit náklady na údržbu a zvýšit výkon stroje. Proto je důležité spolupracovat s odborníky, kteří vám pomohou vybrat ty správné gufery pro vaše potřeby.

V oblasti Východní Čechy je mnoho společností, které nabízejí gufery a související produkty. Pokud hledáte kvalitní gufery za rozumnou cenu, můžete se obrátit na specializované prodejce, kteří vám nabídnou široký výběr gufer a poradí vám s výběrem toho správného produktu pro vaše potřeby.

Využití kvalitních gufer může výrazně zlepšit výkon vašeho stroje a snížit náklady na údržbu. Proto je důležité investovat do kvalitních gufer od spolehlivých dodavatelů v oblasti Východní Čechy.