Francouzská manikúra – Východní Čechy

Francouzská manikúra je oblíbeným stylem nejen v oblasti Východní Čechy, ale po celém světě. Tento styl manikúry se vyznačuje bílým nebo světlým proužkem na konci nehtu, který vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled.

1–10 firem z 71 nalezených Filtry

1Michaela Patrmanová – SALON MYŠKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Palackého třída 55, Chrudim Bezdlužná Ověřená

V salonu Myška Vám nabízíme prvotřídní kosmetické ošetření Institut Esthederm, trvalou epilaci, pedikúru a manikúru. Navštivte nás a užijte si příjemné hýčkání a dokonalou relaxaci v krásném prostředí. U nás zakoupíte i kvalitní kosmetiku Institut Esthederm a dárkové poukazy.

2Šmídová Klára - Mona nehtové studio

Provozujeme nehtové studio v Trutnově. Nabízíme novou modeláž nehtů, opravy poškozených gelových nehtů a odstraňování nehtové modeláže. Provádíme suchou a mokrou manikúru.

3Kobzová Marie- studio RELAX

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrova 1091 , Česká Třebová

Studio Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb s kvalitní a profesionální kosmetikou. Všichni jsme Vám plně k dispozici pro Váší relaxaci a odpočinek. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem…

4Zdichyncová Irena

Nabídka modeláže nehtů, francouzské a japonské manikúry.

5Muzikantová Jana

Provádím nehtovou modeláž UV gelem, zdobení nehtů třpytkami či kamínky a francouzskou manikúru.

6Vanžurová Lenka

Nabídka služeb nehtového studia.

7Brandová Martina

Provádím nehtovou modeláž, potahování nehtů UV gelem, klasickou i francouzskou manikúru UV gelem, parafínové zábaly a lakování i zdobení nehtů.

8Francová Miroslava - I-Styl

Provádím lakování, zdobení a prodlužování nehtů, potahování gelem, p-shine či klasickou a francouzskou manikúru.

9Hazdrová Pavlína

Nabídka francouzské a japonské manikúry a modeláže nehtů.

10Půrová Pavlína

Provozování nehtového studia.


Firmy v dalších lokalitách


Francouzská manikúra v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Francouzská manikúra je vhodná pro každou příležitost, od každodenního nošení až po svatební den.

V oblasti Východní Čechy je francouzská manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu. Kvalitní francouzskou manikúru lze získat za rozumnou cenu a výsledek je vždy dokonalý. Mnoho žen v oblasti Východní Čechy preferuje francouzskou manikúru před jinými styly, protože je to klasický a čistý vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Pokud hledáte nový styl pro své nehty, francouzská manikúra je skvělou volbou. Tento styl je snadno kombinovatelný s různými barvami a vzory, což z něj dělá velmi univerzální. Francouzská manikúra také pomáhá prodloužit vzhled nehtů a dodává jim zdravý a lesklý vzhled.

V oblasti Východní Čechy je francouzská manikúra oblíbená nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Mnoho mužů si oblíbilo tento styl manikúry, protože je to jednoduchý a elegantní vzhled, který nevypadá příliš výrazně. Francouzská manikúra je také vhodná pro muže, kteří chtějí mít pečované nehty, aniž by to vypadalo příliš žensky.

Celkově lze říci, že francouzská manikúra je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klasický a elegantní styl pro své nehty. V oblasti Východní Čechy je tato manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu za rozumnou cenu. Pokud hledáte nový styl pro své nehty, neváhejte a vyzkoušejte francouzskou manikúru.