Elektrická instalace v koupelně – Východní Čechy

Elektrická instalace v koupelně je v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Bez ní by nebylo možné používat vodovodní a topné systémy, aniž by hrozilo nebezpečí úrazu.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Jireš Jindřich - ŽELEZÁŘSTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(429)
Smetanova 1147, Nový Bydžov Bezdlužná

Prodej nářadí, spojovacího materiálu, domácích potřeb.

3VODA, ODPADY A TOPENÍ - Louvar Jan

Orel 269, Slatiňany Bezdlužná

Nabídka vodoinstalatérských prací, rozvodů vody a odpadu, oprav sprchových koutů a elektrických ohřívačů. Též nabízím rekonstrukce bytových a koupelnových jader. Další služby: Nonstop pohotovost. Na prvním místě je u nás spokojenost zákazníka.

4AVEPO s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Rudé armády 3, Borohrádek
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Elektroinstalace a vodoinstalace, montáže topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, rekuperací, centrálních vysavačů a dalších instalací pro byty, rodinné domy a ostatní objekty. Nabízíme veškerý servis v podobě odborných poradenství, zpracování projektové dokumentace, nabídek, realizací,…

5Ludvík Jaroslav - instalatérské, topenářské práce1 pobočka

Specializujeme se na instalatérské a topenářské práce, výstavbu i rekonstrukci koupelen a bytových jader. Prodáváme vany, umyvadla, WC, sprchové kouty, koupelnový nábytek a doplňky. Dále nabízíme kotle plynové, elektrické. Kotle na tuhá paliva a bojlery.


Firmy v dalších lokalitách


Elektrická instalace v koupelně v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je nutné zajistit, aby byla instalace provedena kvalitně a bezpečně. Vhodným řešením je oslovit odborníky, kteří mají zkušenosti s instalacemi v koupelnách. Díky nim můžete mít jistotu, že vaše koupelna bude bezpečná a funkční. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro instalaci elektrického systému v koupelně v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí.