Dortové krabice, krabičky – Východní Čechy

Dortové krabičky jsou v oblasti Východní Čechy stále oblíbenější. Tyto krabice jsou ideální pro přepravu dortů na různé akce, jako jsou svatby, oslavy narozenin nebo firemní večírky.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2BETAZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 458, Hlinsko Bezdlužná

Výroba archivačních, odnáškových a dortových krabic, obalů a tvarových výseků z pětivrstvé, třívrstvé i strojní lepenky.

3Antfeist Jaroslav- VELKOOBCHOD OBALŮ

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Žichlínek 270, Lanškroun Bezdlužná

Velkoobchod a prodej obalového materiálu a jednorázového nádobí za přijatelnou cenu s prvotřídním servisem.

4Celba Miroslav - Fabona

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladská 188, Náchod

Velkoobchod a výroba obalů dodává obalový materiál firmám a obchodům již od roku 1990. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, a proto mezi naše přednosti patří rychlost dodávky, kvalita nabízených produktů a nízké ceny. V naší nabídce naleznete i mnoho výrobků pro další prodej.

5BETAZ - kartonáž s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 458, Hlinsko
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.


Firmy v dalších lokalitách


Dortové krabice, krabičky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Krabice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje, že dorty zůstanou v perfektním stavu. Kromě toho jsou krabičky velmi praktické, protože se dají snadno přenášet a skladovat. Pokud hledáte kvalitní dortové krabičky v oblasti Východní Čechy, určitě se podívejte na nabídku. Nabízíme široký výběr krabiček různých velikostí a designů, které splní vaše požadavky. S našimi dortovými krabičkami budete mít jistotu, že vaše dorty dorazí v perfektním stavu a budou vypadat skvěle.