Dodávka zámečnických konstrukcí – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je bohatá na zámečnické a konstrukční firmy, které se specializují na dodávky kvalitních výrobků. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, jako jsou například dveře, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM akciová společnost

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Tovární 1130, Chrudim Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí, provádíme zemní a výkopové práce, realizujeme inženýrské sítě, poskytujeme zámečnické práce. Mezi naše další služby patří prodej stavebnin, pronájem stavební mechanizace a nákladní doprava.

2Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o.

Sečská 570, Slatiňany Bezdlužná Ověřená

Dodáváme vám moderní vodárenské technologie – čistírny odpadních vod, čerpací stanice odpadních vod, vodojemy, úpravny vod a filtrační systém AQUAFILTER. Kontaktujte nás. U nás získáte komplexní služby od projekce přes výrobu a dodávku až po montáž.

3Vanko CZ s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Dukelských hrdinů 91, Lanškroun
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme firma zabývající se především pronájmem a montáží fasádních a pojízdných lešení ALFIX. Dalšími činnostmi, které provádíme jsou: inženýrská činnost ve výstavbě, správa a údržba nemovitostí, tesařství, topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví. Založení firmy se datuje na začátek roku 2007…

4WORKS L&W GROUP s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pohřebačka 225, Opatovice nad Labem
Otevřeno od 8:00
Ověřená

Společnost Works L&W group s. r. o. (WLW GROUP) se sídlem v Hradci Králové byla založena dne 27. 04. 2011, na základě dlouholetých zkušeností zakladatelů společnosti v oboru montážních a svářečských prací. Hlavní činností naší společnosti jsou především dodávky a montáže investičních celků,…

5KERSON spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dobré 80, Dobré Bezdlužná

Naším hlavním produktem jsou dodávky kompletních stavebních prací, např. bytových domů nebo průmyslových objektů. Dalším naším produktem jsou dřevěná okna, eurookna a okna na zakázku - výroba i prodej. Zajišťujeme zámečnické práce.

6STAKO společnost s ručením omezeným

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bieblova 782/7, Hradec Králové

Jsme generální dodavatel staveb občanských, bytových, pro průmysl, zemědělství, rekonstrukcí, adaptací, modernizací a staveb inženýrských a ekologických. Naším cílem je provádět stavby dle přání zákazníka s nárokem na kvalitu a rychlost výstavby.

7RESL JIŘÍ - S K mont. s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Zájezd 25, Česká Skalice Bezdlužná

Dodávka a montáž vzduchotechniky, digestoří, ventilátorů a klimatizace do kuchyní, restaurací, hotelů, penzionů a škol. Zajišťujeme dodávku zámečnických konstrukcí a výrobků.

8CS PROFIL, spol. s r.o.

Nabídka projekčních prací, výroba a dodávky ocelových konstrukcí.

9ELEKTRO MOSEV spol. s r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(34)
Vážní, Hradec Králové Bezdlužná

Výroba, prodej, servis a montáž pro výtahy. Výroba ocelových konstrukcí. Provádíme montáže elektroinstalace, vyrábíme a montujeme rozvaděče. Zajišťujeme servis výtahů. Stavební firma.

10HORA MONT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vážní 891, Hradec Králové Bezdlužná

Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů; dodávky a montáže technologických celků (ocelové konstrukce, technologická zařízení, montáž potrubí. Dodávka a montáž potrubí z materiálu černého, nerezového, pozinku, mědi a plastu. Dodávka a montáž nádrží z materiálu černého a nerezového.


Firmy v dalších lokalitách


Dodávka zámečnických konstrukcí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky své dlouholeté zkušenosti a odbornosti jsou schopny vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Dodávka zámečnických a konstrukčních výrobků v oblasti Východní Čechy je zajištěna moderními technologiemi a kvalitními materiály. Tyto firmy se snaží neustále inovovat a zlepšovat své produkty, aby splnily požadavky trhu a zákazníků. Díky tomu jsou schopny nabídnout výrobky s vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele zámečnických a konstrukčních výrobků v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem. Tyto firmy vám nabídnou nejen kvalitní výrobky, ale také profesionální poradenství a servis. S jejich pomocí si můžete být jisti, že vaše investice do zámečnických a konstrukčních výrobků bude dlouhodobě úspěšná.