Diodová světelná reklama – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1FISCHER SIGNTECH s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Jana Černého 376/5, Hradec Králové Bezdlužná

Naše firma se specializuje na zakázkovou výrobu světelných reklam, světelných reklamních nápisů, LED diodového osvětlení, reklamních log apod.

2Vodehnal Jindřich

Výroba světelné reklamy. Návrh a výroba světelných log. Výroba světelných efektů z LED diod. Reklama z 3D písmen, světelná i nesvětelná. Výrobky z plastu.

3BESTRAIL CS, s.r.o.

BESTRAIL CS, s.r.o., se sídlem Pivovarská 661, 552 03, Česká Skalice, v okrese Náchod a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29544, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

4Petíra Leoš - PL Servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová čtvrť 115, Velichovky Bezdlužná

Nabízíme výrobu a montáž světelných reklam, velkoplošný digitální tisk, reklamní plachty, orientační a informační systémy, tisk fotek i na plátno, 3D písmena s LED diodami. Dále se zabýváme celopolepem aut a výloh, tónovaním autoskel, servis reklam.


Firmy v dalších lokalitách


Diodová světelná reklama v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Diodová světelná reklama najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.