Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času – Východní Čechy

Digitální radiobudík s projekcí času je ideálním doplňkem pro každou domácnost v oblasti Východní Čechy. Tyto moderní hodiny nejen ukazují přesný čas, ale také projekcí zobrazují čas na stěnu nebo strop.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Radonový servis, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fáblovka 553, Pardubice - Polabiny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytování služeb spojených s měřením radonu v objektech po rekonstrukci a kolaudaci, vytváření projektů protiradonových opatření. Provádění hodnocení radonového rizika. Součástí je i bezplatné odborné poradenství. Ceník a kontakt najdete na našich internetových stránkách.

2ND Scan Services s.r.o.

Zkušební laboratoř. Nedestruktivní kontroly materiálů. Služby rentgenu, ultrazvuku, kapilárních metod, průnikového testování, vizuální inspekce.

3Šťásek Jaroslav - AS - elektro

Nabídka projekční činnosti v oboru elektro. Potravinářský průmysl, stavební průmysl, jednoúčelové stroje, radiotelekomunikace, fotovoltaika.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky digitálnímu displeji je čas vždy přesný a snadno čitelný. Radiobudík umožňuje nastavit až dva různé budíky, takže si můžete nastavit různé časy probuzení pro různé dny v týdnu. S funkcí snooze si můžete ještě chvíli zdřímnout, aniž byste se museli bát, že zaspíte. Digitální radiobudík s projekcí času je skvělým dárkem pro každého, kdo hledá moderní a praktické hodiny pro svůj domov v oblasti Východní Čechy.