Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času – Východní Čechy

Digitální radiobudík s projekcí času je ideálním doplňkem pro každou domácnost v oblasti Východní Čechy. Tyto moderní hodiny nejen ukazují přesný čas, ale také projekcí zobrazují čas na stěnu nebo strop.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Radonový servis, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fáblovka 553, Pardubice - Polabiny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytování služeb spojených s měřením radonu v objektech po rekonstrukci a kolaudaci, vytváření projektů protiradonových opatření. Provádění hodnocení radonového rizika. Součástí je i bezplatné odborné poradenství. Ceník a kontakt najdete na našich internetových stránkách.

2ND Scan Services s.r.o.

Zkušební laboratoř. Nedestruktivní kontroly materiálů. Služby rentgenu, ultrazvuku, kapilárních metod, průnikového testování, vizuální inspekce.

3RADIOSTANICE s.r.o.

Husova 148, Pardubice Bezdlužná

Projekce a dodávky radiových sítí, prodej radiostanic.

4Šťásek Jaroslav - AS - elektro

Nabídka projekční činnosti v oboru elektro. Potravinářský průmysl, stavební průmysl, jednoúčelové stroje, radiotelekomunikace, fotovoltaika.


Firmy v dalších lokalitách


Digitální radiobudík, hodiny s projekcí času v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky digitálnímu displeji je čas vždy přesný a snadno čitelný. Radiobudík umožňuje nastavit až dva různé budíky, takže si můžete nastavit různé časy probuzení pro různé dny v týdnu. S funkcí snooze si můžete ještě chvíli zdřímnout, aniž byste se museli bát, že zaspíte. Digitální radiobudík s projekcí času je skvělým dárkem pro každého, kdo hledá moderní a praktické hodiny pro svůj domov v oblasti Východní Čechy.