Demontáž starých podlahových krytin – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DOMAL s. r. o.- Interiérové dveře

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Medlešice 89, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, montáž a návrhy plastových a dřevěných oken a dveří, dýhovaných a prosklených dveří a zárubní. Prodej značkových dveří firmy Sapeli.

2Kimel Radovan

Prodej a pokládka PVC, podlah, koberců, plovoucích podlah, parket, korků. Prodej nivelačních stěrek, marmoleum. Broušení a renovace parket. Specializujeme se na výrobu a montáž kuchyní, u kterých klademe důraz na uspořádání a funkčnost. Kvalitní provedení je samozřejmostí. Stejně tak i zaměření u…

3Jelínek Přemysl - Podlahářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaněrova 163, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Podlahářství Jelínek. Prodej a pokládání podlahových krytin a podlahovin. Nabízíme demontáž starých podlahových krytin, nivelizace podlah, pokládku koberců, plovoucích podlah, montáž ukončovacích lišt.

4Podlahářství Marhold s.r.o.

Na Záduší 186, Trutnov – Střední…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montáž a prodej všech druhů podlahových krytin, včetně demontáže, přípravy a oprav stávajícího podkladu. Jsme rychlí, kvalitní a cenově výhodní.


Firmy v dalších lokalitách


Demontáž starých podlahových krytin v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Demontáž starých podlahových krytin najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.